Rr e Kavajes

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga blendiys, 7 Mar 2003.

 1. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Rr e Kavajes

  Hallall plako
   
  The decatur likes this.
 2. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  sa per info ku i bije kjo rruga e kavajes /pf/images/graemlins/confused.gif
   
 3. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  Ec N Tirone ke Kali KAstrabeut ... Kalo Ka Banka Ec Drejt Kthehu Drejt Per Durres kshu per Kavaje qe i bi mo shkurt qaty o RRuga Kavajes...
   
 4. pppppaa

  pppppaa Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  sa per info ku i bije kjo rruga e kavajes /pf/images/graemlins/confused.gif

  [/ QUOTE ]

  Ne kavaje... normale qe ne Elbasan nuk bie /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  thnx per info /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. ARJELA

  ARJELA Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  Sa her kaloja rruges se Kavajes e per ty sec ndjeva mall dhe kohen e fundit sa rrall hy sa rrall
  Po ku je ni mo endacake se u bot per mall /pf/images/graemlins/ooo.gif
   
 7. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  LLapi So MO n RRug T Kavajes se ka hik m Rrug TJera .
  PO Nqs do kishte ardh do kishte bo nai Cerre .

  Masnej ku ke Ardh ti naiherna n RRug t Kavajs mi goce ...
   
 8. ARJELA

  ARJELA Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  Kushhhhhhhhhhhhhh nuk ka arv nga Rr.Kajes...
  ahjt ma thuj ti mu he kushhhhhhh
  harrove se aty me prisje me i koh tu honger far te hengert dreqi se ngele rrugve
  Sa per Llapin ne crrug ka humbun ta lshojm Renen ta kerkoj /pf/images/graemlins/idea.gif /pf/images/graemlins/idea.gif
   
 9. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Rr e Kavajes

  A ka kalu ai autobuzi anej per ka rruga Dibres mre, se ngela rrugve sonte /pf/images/graemlins/cry.gif
   
 10. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Kushhhhhhhhhhhhhh nuk ka arv nga Rr.Kajes...
  ahjt ma thuj ti mu he kushhhhhhh
  harrove se aty me prisje me i koh tu honger far te hengert dreqi se ngele rrugve
  Sa per Llapin ne crrug ka humbun ta lshojm Renen ta kerkoj /pf/images/graemlins/idea.gif /pf/images/graemlins/idea.gif

  [/ QUOTE ]  Birra KOm pas Pi me LLapin n Hyrje t RR Kavajes po Fara sKena pas honger naiher .
   
  The decatur likes this.
 11. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  te te qeras me ndonje birr tek rruga e kavajes?
   
 12. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Ku mre, ke lidhja shkrimtarve e?
   
 13. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  tek kush?
   
 14. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  a e njeh mire ti rrugen e kavajes se une e boj dit per dit se per te shkuar ne sport kaloj tek rruga e kavajes dhe me t'thon disa lokale tpapame??????
   
 15. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Ah se harrova, ti je i brezit t'njom. Aty ku rrijn taksit afër xhamis.
   
 16. The decatur

  The decatur Perjashtuar nga Albforumi

  jo more une them tek lokalet e reja,afer globes ke bar angel(shume i degjuar ne tirane) dhe xhaki tek euromax etj...
  cfare xhamish thu ti me lal?une nuk shkoj ne kishe dhe as xhami.
   

Shpërndajeni këtë faqe