Rr e Kavajes

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga blendiys, 7 Mar 2003.

 1. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  KOndre per ato dugajat qe po flitshe ti pra mo, me kallasha.....

  he mi shire shyqyr qe erdhe se ti e sjell n'terezi ket rob /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  /pf/images/graemlins/lol.gif leje se e kam shit me pjese kondren /pf/images/graemlins/laugh.gif cik ne kanada e cik ne tirane mes eniad dhe sorrow /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Rr e Kavajes

  Weee sa i padit tjetri. Ene n'poliçan ortodoksa ishin /pf/images/graemlins/tipsy.gif.

  Shire, vetëm n'dy vene m'ke shit ti mu e?

  P.S. Kjo fjalia e mosipme s'ka as i llaf anglisht /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
  The decatur likes this.
 4. ladouce2005

  ladouce2005 Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  Po pate bere ndonje matrapazllik vete ti, mund te jesh shit dhe ne me shume vende /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Po fitimet s'me kane ardhur akoma /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 5. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  Hajt se do I kalojne ne Banke...
   
 6. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Rr e Kavajes

  Jo jo fitimet e Kondres i kam marr vete. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif Une i kam fut ne banken time.Nuk i ndaj me njeri /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  Mir Perqindjet t Larta jan apo Sja Vle hic Ajo Banka Jote...
   
 8. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Rr e Kavajes

  Ti mos luj ka përqindjet e larta ate boj. Jo për gjo po nuk parashikohet që t'ulen për 35-40 vitet e ardhshme. Masnej tu pa tu bo se ku ka mrrit shkenca se mund të bojm edhe nai ndrrim interesash /pf/images/graemlins/laugh.gif.

  Shyqyr na kthyn rrugën se na e kishin hudh ke plenat plehrat /pf/images/graemlins/rolleyes.gif.
   
 9. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  po ATy Kan Nejt Mer ...
   
 10. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Rr e Kavajes

  Ho me pra.
   
 11. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  Dole TI e ???NA hudh nai CInare se Birrat i mora vet ...
   
 12. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Rr e Kavajes

  Ça birre do ti Tedo? Hap gojën se ktu jena xhymerta t'mdhej neve /pf/images/graemlins/laugh.gif.
   
 13. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  Qyyyyyyqaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... O bo kondra me u shit me pjes e ????
   
 14. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rr e Kavajes

  amon ere..gjall ini? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  shi kush e paska sjell kaptinen /pf/images/graemlins/smile.gif

  o dhi, gjalle je mi /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 16. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  GJalle mi gjalle o Dhija ka bredh male m male derisa gjeti i anten satelitore ne lidhi lapatopin e vet me pru kaptinen knej ...
   
 17. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  /pf/images/graemlins/lol.gif shote, t'a lujti naj bari eee /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 18. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  o e Zon Tu Mlej Dhit Tani se do marr qumshtin ta zij ta boj kos ne t na jape ne Dhallt me t Futme ...


  Shtat Uj i kos +dhalle me t Futme ...


  Copyright HOtjaaaaaaaaaaaaaaaa...
   
 19. SERIOUS^GUY

  SERIOUS^GUY Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  ej pash nerin mos boni llafe se s ka lezet kush o ke rruga kavajes e djeg jorgonin per 1 plesht osh i nerum i rrespektum deri n detaj
   
 20. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  Te Rreennsppekktooj...
   

Shpërndajeni këtë faqe