Rr e Kavajes

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga blendiys, 7 Mar 2003.

 1. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Rr e Kavajes

  Meqe te gjithe e paskan hapur nje teme,thashe,
  << perse mos ta hap edhe une >>se nuk kam bere ndonje here nga keto anonimet,kush te doje eshte i mirepritur,nuk ka rendesi se eshte nga rr e Kavajes apo jo.
  Faleminderit................
  BYE
   
  The decatur likes this.
 2. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rr e Kavajes

  un jam ish-shyri hillse (dmth myslym shyrse) a pranohet e?? apo vetem nga rruga kavajes??!!
   
 3. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  Sigurisht qe pranohet,te gjithe pranohen,por ato qe jane me afer Rr Kavajes marrin extra.
  Welcome!!!!!!!!!!!!!!!!
   
 4. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Rr e Kavajes

  Ene ato te parkut te autobuzave lejohen?
  I pershendetje te gjithve qe kane qen te DEMOKRACIA.
   
 5. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  Parku i autobuzave ose 21shi afer jane prape.
  Edhe ti mireseerdhe pra !!!!!!!!!!
   
 6. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  Ej po un re qe e kom shpin ke RR elbasonit meqe t kom shok a t futem ene un E????????????/
   
 7. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rr e Kavajes

  tedin mos e fusni derisa te me pranojn mu atje ke pjanecat /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 8. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  hajt mo edhe ty po te fus o Llapo,si partizone te vjeter qe jina
  welcome :confused: :confused: :confused:
   
 9. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rr e Kavajes

  o me juve kavajsat harrut me shkrujt ne ktu e?
   
 10. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  RRofsh LLapo . e kom thone une HUnderr i mire je dhe ti ...
   
 11. it's me

  it's me Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  Ti o Tedo!ah,e di ti,se si huna jote nuk ka,jo per gje por kemi edhe foto tek AlbForumi.
  Ta mbash me shendet!!!!!!!!!
   
 12. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  Ju lutem te me falni per mungesen time te pajustifikueshme,por sic mun ta dini dhe ngjarjet e fundit si Psh,F1,War on Iraq,North Corea,etc.
  Por sidoqofte une jam <<BACK>>
  ju mirepres..
   
 13. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  Ah se harrova ,duke pare edhe numrin e pa imagjinueshem ne kete forum,thashe te beja pak PAUSE
  thnx
   
 14. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  Tani dicka serioze..
  Ju lutem mos e merrni per shaka per c'ka vijon me poshte.
  During the next several weeks be VERY cautious about opening or
  >launching any e-mails that refer to the World Trade Center or 9/11 in
  >any way, regardless of who sent it. PLEASE FORWARD TO ALL YOUR
  >FRIENDS AND FAMILY. FOR THOSE WHO DON'T KNOW, "WTC" STANDS FOR THE
  >WORLD TRADE CENTER. REALLY DANGEROUS BECAUSE PEOPLE WILL OPEN IT
  >RIGHT AWAY, THINKING ITS A STORY RELATING TO 9/11!
  >
  >
  >
  >
  >
  >BIGGGG TROUBLE !!!! DO NOT OPEN "WTC Survivor" It is a virus that
  >will erase your whole "C" drive. It will come to you in the form of
  >an E-Mail from a familiar person. I repeat, a friend sent it to me,
  >but called and warned me before I opened it. He was not so lucky and
  >now he can't even start his computer!
  >
  >
  >
  >
  >
  >Forward this to everyone in your address book. I would rather
  >receive this 25 times than not at all. So, if you receive an email
  >called "WTC Survivor", do not open it. Delete it right away! This
  >virus removes all dynamic link libraries (.dll files) from your
  >computer.
  >
  >
  >
  >
  >
  >
  >
  >
  >PLEASE FORWARD THIS MESSAGE!
  >
  >
  >Have a Good Day!
  >Peter M. Jordan
  >pmjrock@rcn.com <mailto:pmjrock@rcn.com>
  >
  >
  >
  >
  >
  >
  >
  >
  > _____
  >
  >
  Kjo eshte dicka e vertete
  KUJDES


  _________________________________________________________________
   
 15. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rr e Kavajes

  qyqa me blendo do na marka fun kompjutri me e hap ate e??!! pupupu skom per te hap asi email tashti...le te vine nga te done une si hap!!!!!
   
 16. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Rr e Kavajes

  Na can me ner trapin me viruse. Qe dje deri sot 17 e-mail kisha marre, por njeri kishte kembengulur me 11 e-mail me virus, nje tip me emer RuffRan nje gje e tille. E hapa te parin por hotmail me paralajmeroi duke me thene qe permban nje virus ky postim dhe i fshiva te gjithe e-mail qe ishin nga njerez te panjohur. Hajt qoft per hajer tani.
   
 17. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rr e Kavajes

  aha ti e paske hap njerin...vate kompjutri jot /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Rr e Kavajes

  Mos i besoni shume paralajmerimeve nga Hotmail ose Yahoo,sepse ato perdorin anti viruse si Mcafe por edhe ato jane versione te vjetra qe nuk jane ne gjendje te detektojne viruset e reja,por sidoqofte,ne qofte se merrni ndonje e-mail me atachment edhe nga ndonje person qe ju njihni beni mire ta injoroni dhe ta fshini menjehere.
  Bye
   
 19. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Rr e Kavajes

  UN si hap fare pranej mos m nis gjo llapo... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. hot

  hot Hotgirl

  Re: Rr e Kavajes

  po ato qe thojn ''increase your penis'' /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif ....mos i shkofte nej cuni se vate PC:D
   

Shpërndajeni këtë faqe