Ripagimi i huasë, financimi i projektit, hua personale, kredi e makinave, hua hipotekare, hua biznes

Diskutime tek 'Ekonomia & Biznesi Shqiptar' filluar nga hassanyacu, 26 May 2018.

 1. hassanyacu

  hassanyacu Primus registratum

  A keni nevojë për hua për të financuar projektin tuaj?
  A keni nevojë për kredi urgjente për të shlyer borxhet tuaja?
  A keni nevojë për hua për të zgjeruar apo krijuar biznesin tuaj?
  A keni nevojë për kredi personale?
  Për të aplikuar për kredi, Na kontaktoni përmes emailit: hassanahusni@gmail.com

  Ne ofrojmë kredi me norma interesi të lira deri në 3% dhe brenda një periudhe 1-vjeçare deri në 20 vjet. Ne ofrojmë hua brenda kufijve prej € 2,000.00 dhe € 10,000,000. Kreditë tona janë të siguruara mirë për sigurinë maksimale është prioriteti ynë.
  Na kontaktoni për më shumë informacion: hassanahusni@gmail.com,

  Procesi i kredisë është i shpejtë dhe i lehtë,
  Kredi me normë interesi prej 3%
  Fleksibil, afatgjatë ose afatshkurtër
  Kohëzgjatja e kredisë midis 1 dhe 20 Vitet.
  Ne ofrojmë kredi klientëve vendas dhe ndërkombëtarë

  Jemi dhënë privilegjin të plotësojmë nevojat tuaja financiare, Ne jemi të autorizuar dhe të rregulluar nga autoriteti i shërbimit financiar për ofrimin e këshillave të huasë dhe rregullimin e sigurimit.

  Ne jemi të certifikuar, të besueshëm, efikas, të shpejtë dhe dinamik.
  Kontakti me e-mail: hassanahusni@gmail.com
   
 2. manfredmuller

  manfredmuller Forumium praecox

  Përshëndetje Z. dhe znj
  Numri im (whatsaap) : +46705117485
  Ju lutem, më lejoni këtë publikim në grupin tuaj për të ndarë dhe zgjeruar shërbimet tona mbështetëse.
  Ky mesazh ka për qëllim individët, bizneset e varfra, bujqësore ose bizneset e tjera dhe të gjithë ata që kanë nevojë për një hua të veçantë për të rindërtuar jetën e tyre.
  Keni nevojë për kredi me para midis individëve që variojnë nga 20000 € në 5.800.000 € me një normë interesi shumë të ulët prej 3% në vit midis individëve
  Për të përballuar vështirësitë financiare të ditës për të dalë më në fund nga ngërçi që provokojnë Bankat dhe institutet financiare, me refuzimin e aplikacioneve tuaja për kredi ose norma shumë të larta.
  Unë jam një individ i ekspertëve financiarë suedezë që janë në gjendje t'ju bëjnë një hua në shumën që ju nevojitet dhe me kushte që do ta bëjnë jetën tuaj më të lehtë dhe do t'ju lejojnë të realizoni projektin tuaj.
  Këtu janë fushat në të cilat unë mund t'ju ndihmoj:
  * Kredi Financiare
  * Kredi hipotekore
  * Hua për investime
  * Auto kredi
  * Borxhi i konsolidimit
  * Linja e kredisë
  * Hipotekë e dytë
  * Shlyerja e kredisë
  * Hua personale
  Ju jeni mbërthyer, ndaluar dhe nuk keni favor të bankave ose më mirë keni një projekt dhe keni nevojë për financim të kontaktoni me mua tani në 0705117485 ose më lini mesazhin tuaj
  Adresa ime e emailit: per.larsen.capital@gmail.com
   

Shpërndajeni këtë faqe