Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga RAUL, 19 Feb 2005.

 1. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  une sdi gje po ishalla te ket dale ndonje ligj ta marrin te gjithe se gjynah :cry:
   
 2. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Shume veshtire se do kete ndryshime ne legjislacion persa i perket Aplikimeve te reja dhe te vjetra,Biles po pergatisin nji fushate spastrimi.
  Pjesa dermuese qe kur kane bere aplikimet gjate viteve 2000/2001/2002/2003/ po shqyrtohen tani dhe shumica dermuese jane per kthim te organizuar.
  Tani ka vewtem 1 fluturim javor dhe ky behet drejt e ne Prishtine,por se shpejti do behen dhe fluturime direkt ne Rinas.
  Cdo te enjte eshte 1 fluturim direct ne Prishtine
  Ne 2006 do te fillojne dhe fluturimet ne Rinas.
   
 3. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  mos punon gje ne Home Office :book: ti ore :rolleyes:
   
 4. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  YESSSSSSS
   
 5. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Edushka po si je moj te keqen se paskemi dhe te njejte rrenjen e emrit :wave:
   
 6. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Me se fundi linja direkt Londer-tirane
  Ne mars 2006 do te fillojne fluturimet
  Cmimi fillestar £ 205
  BA e para kompani qe do te fluturoj ne Rinas.
   
 7. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  vertet epo shyqyr. meqe ra muhabeti nga keni humbur???
   
 8. Nocomment

  Nocomment Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Pershendetje te gjith Shqiptaret qe jetojn ne UK /pf/images/graemlins/laugh.gifD /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 9. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Pershendetje dhe ty Tilonce e bukul
   
 10. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  pershendetje tiloncoja dhe ju te tjeret qe dilni here pas here..ore 1 gje dua te di une: Pse shqiptaret ketu ne Angli jane bere si te coroditur mor aman??????
   
 11. AnilaM

  AnilaM Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  pershendetje pretty ,ne ju te tjeret.ca boni mire?tilonce mire?!
  caroditur? po ne kshu kena qene moj aman,popull i corodit /pf/images/graemlins/smile.gif:)nejse
   
 12. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  mire bere Ani qe ma konfirmove se kujtova se vetem mua me dukej....Po ketu ne Uk sikur u ka marre trute era me duket /pf/images/graemlins/crazy.gif
   
 13. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Noj Lageshti me' TAJARE dhe bohet por per ere ku ka ere ketu re ??????
   
 14. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  e pra juve ju ka marre se prapthi mor cun
   
 15. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Po ju cupave ??????allafronga
   
 16. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  me piet 1 kafe
   
 17. AnilaM

  AnilaM Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  pse mi vetem per i kafe po teke mi apo s`shko,per kafe turke e ke muhabetin apo jo?po deshe kalo ka un me gjith qejf.
   
 18. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Ani ..erdha une..mos me thuaj qe di te shohesh filxhanin se ngela nga ty...
   
 19. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Mos u merzisni se ju sheh nga nje filxhan plaka ime vetem sillni kafen me vete
   
 20. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  ku e ke shpine?
   

Shpërndajeni këtë faqe