Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga RAUL, 19 Feb 2005.

 1. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Ka tall b*then Zoti me anglezet,keta mprifen per diell ne zoti i cpo poturret sa here qe thone keta do boj vape.
  if anybody wants a horrible wethear this is it.
   
 2. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Mirmjes ingliza, kohe e bukur sot.....ketej nga une .
  Bofshi qejf
   
 3. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  gjesi, edhe ketej nga une cka jo keq ishalla mban deri ne darke :angel:
   
 4. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  koha xham sot ne (LOND)
  Por ne pune and very busy 2day
  i hate it when is busy
  Ja kalofshi mire ju te tjeret sidomos ato qe jane pushim
   
 5. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Funi ku eshte kjo Sykaltra a ta kane zene syte keto kohet e fundit se ka humbur fare :thumbsup:
   
 6. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Dushku ... long time no see sykaltaren here,
  Holiday time blood .......
  Mbase eshte ne shqiperi per plazh
   
 7. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Sa qejf do kisha te isha ne plazh tani, megjithate ketu the wether today is shiiiiiiit dhe punova jasht ne shi.Ju uroj fundjave te kendeshme. :rockband: :thumbsup: :wave:
   
 8. b.k.

  b.k. Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Mos prisje gje qe shiu te pushonte :cry:

  eshte dhe ftohte, s'te shkon nder mend qe eshte vere /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 9. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Ej Po une qe do bohem banor se shpejti me lejohet t vij ktuy ????????
   
 10. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Pse jo ne shoke duam. :thumbsup: :wave:
   
 11. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  he mo ckemi :wave:
  ua ku jeni /pf/images/graemlins/frown.gif ca kohe e shpifur sot ketej nga londra, na mbyti shiu :cry:
  cfare keni bere ndonje gje te bukur apo si gjithmon pun shpi dhe...ju e dini hajde bye :wink:
   
 12. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  O Angleza ku jeni :rolleyes: keni humb fare....apo ju eshte rritur mendja :confused:
   
 13. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Te paska ardh londra ne maje hunes lol!!!!
  Koha dje ishte xhom apo anej ka lagjia jote bo pune vetem cadra
   
 14. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  jo ore jo dhe ketej xham ish :thumbsup: sot na u vrenjt /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 15. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Ketu ke lagjia ime eshte akoma xhom koha -bo ne vape gjithashtu se mos e ke furren e bukes anej nga KENTI se sot e kishte piketu ai miku lart.
  :confused: :sleep:
   
 16. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  ca more se sta mora vesh mire ate qe shkruajte :rolleyes: ketej ka filluar te hapet dmth koha :rockband:
   
 17. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Pershendeje
  Ore ne te anglise vetem per kohen do flasim?
  Na tregoni nje here ku jeni me cfare merreni ku shkoni kohen e lire me letrat a ju ka kap ndonje ligj apo jo.
  Shprehuni patriota mos keni frike.Ja po ja filloj une i pari.
  Koha sot ketej nga une me nder jush m... fare :lol:
   
 18. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  ore :smash: ti me duket se ke marre negativin e ne vend ti biesh gomarit i bie samarit :lol:

  per mua te rroj Toni Bler sa malet marrte 1 dite nga jeta ime :rolleyes: se me ka be me British :kiss:
   
 19. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Pretty se ke gjet se edhe une e kam ate te shkretin, megjithate une i qaj hallin atyre fakirave qe skane gje :thumbsup:
   
 20. eda mali

  eda mali Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  pse cfare ligjesh te reja jan hapura per ata qe skan gje!!!!

  :angel:
   

Shpërndajeni këtë faqe