Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga RAUL, 19 Feb 2005.

 1. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Pershendetje popull.
  Si ore filloi shiu perseri,kot nuk eshte ajo thenia :Gruas dhe kohes angleze mos i beso :lol:
   
 2. Arjola

  Arjola Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  ca shiu o dushku...sot ketej nga une ka qene koha fantastike fare, dola jasht gjate drekes dhe vetem nje ere e lehte po e ngrohte...dhe sa per femrave, jo vetem anglezes po asi i lloj femre nuk duhet te besohet.xx
   
 3. klocari1

  klocari1 Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Pershendetje

  Kam degjuar se kete vere do beje shume nxete ne Angli, behuni gati per banjo :thumbsup:

  :wave:
   
 4. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Pershendetje
  Dite e bukur sot :thumbsup: :wave:
   
 5. Arjola

  Arjola Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  lene mo mos e pyet, se dite me te mire s'ka pas kete vit, dola ne park gjate drekes dhe ishte fantastike fare...

  ej populli, di njeri nese do behet ndonje mbremje shqiptaresh ketej nga londra se shpejti, me kengetare shqiptar iua kam muhabetin.

  hajt tung..xx
   
 6. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Shqipetare pershendetje
  Na kujtoni nganjehere e mos rrini shume pubeve tani qe filloi vera /pf/images/graemlins/smile.gif :thumbsup: :wave:
   
 7. klocari1

  klocari1 Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Pershendetje

  Si jeni si ja kaloni? Kenaqeni ndopak me kehen ketu, duket si ne enderr.

  Have a nice wekeend :wave:

  po iki tani :sleep:
   
 8. Arjola

  Arjola Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  ej, c'kemi njerez, si ia kaluat kete weekend, gjysem te ngrohte dhe gjysem te ftohte? xx
   
 9. ujiftohte2die4

  ujiftohte2die4 Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  e ore patriota dhe patriote te anglis ku jeni ju se humbet fare, sykaltra ku je ti shpirt se me dogji xhani me ka marr malli per ty ma ka pikur fare, nejse...
  nga mezi javes jam ne london por kete radh with my girl, soz cant make it up to meet you this time but one day I will and we'll finish that drink one's and for good...
   
 10. Arjola

  Arjola Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  lol, une e di qe s'te kam ngel borxh gje, megjithate nuk kam frike te perballoj te verteten nese ti mendon ndryshe. pastaj ti e di se ku jam keshtu qe, je mese i mirepritur te me takosh,,,xx
   
 11. klocari1

  klocari1 Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Ehhhh c'fare mban k'jo toke!!!!!!!!!!! Jetojme ne shkullin e 21 te mesoni te flisni O POPULL. :shrug:
   
 12. FUNLOVINCRIMINAL

  FUNLOVINCRIMINAL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

   
 13. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  pershendetje sesyst edhe sesyste anglezaa/ee.. /pf/images/graemlins/smile.gif

  ca po beni ne keto dite te bukura ne uk. /pf/images/graemlins/wink.gif

  byeeeeeeee ja kalofshi sa me mire sot,neser,edhe pasnesr si dite pushimi qe keni.. /pf/images/graemlins/smile.gif befshi qeif,,cuna q.... ashtuuuuuuuuuuu polishkaaaa :lol:
   
 14. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  edhe ti keke ba kshu? :eek:
   
 15. RAUL

  RAUL Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  jooooo un c'ne un jom cune i mileeeee.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  mos u merzit se jom si kokrra e molles /pf/images/graemlins/smile.gif

  :kiss: :kiss:
   
 16. kamautu

  kamautu Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  ka nje mbremje me 3 prill sapo e lexova ne nje forum tjeter mgjth vetem fut ne google daten 3 prill feste shqip dhe e gjen ! pacim sykaltra !
   
 17. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Zgjohuni trima cfare ju paska gjet ka 4 muaj apo jeni ne sezon pune :tipsy:
  Pershendetje
   
 18. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Me falni edhe trimnesha desha me thane :thumbsup: :wave:
   
 19. GJYSHI

  GJYSHI Gjyshi

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  Me duket se i paska mbledhur homme office te gjithe keto te anglise :lol:
   
 20. ere

  ere Primus registratum

  Re: Re: Ku jeni o Shqiptaret e Anglise?????

  erdha une.
  cudi se kam pare kete teme me pare po ja me mire vone se kurre :rolleyes:
  po he ca beni ? si jeni? ku jeni njihere :confused:
  thane qe do bej ver e nxehte po na genjyen :smash:
  po na thoni ndonje gje o angleza shqiptare :kiss: :confused:
   

Shpërndajeni këtë faqe