Qendrimi juaj kur dikush behet monoton duke treguar gjithmone muhabete pa rendesi

Diskutime tek 'Sociologjia' filluar nga Fede, 29 Nov 2017.

 1. Fede

  Fede Primus registratum

  Si do te silleshit kur nje i/e njohur ju telefonon shpesh dhe nk ja keni oreksin e muhabeteve te zgjatura ose dhe ne rastet kur e keni takuar nga afer dhe ju lodh me muhabete te saj. Uffff Pa e ofenduar kuptohet
   
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  Pergjigja....IDIOT njeri.
   
 3. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Do largohesha me kujdes pa e ofenduar por edhe duke ja percjell qe ato qe me thote nuk me interesojne.
   
 4. guestman

  guestman Forumium maestatis

  Cdo bisede ka qellimin e saj; nqs behet monotone, gjeja me e thjeshte eshte te mos i kushtohet rendesi.
   
 5. Aki

  Aki Paint It Black

  ose mund ta rrahesh personin ne fjale
   
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  Jo dhune,jo dhune.
   
 7. Roberto_uk

  Roberto_uk Valoris scriptorum

  Stop Dhunes ndaj Meshkujve:p !!!!
   

Shpërndajeni këtë faqe