Pyetje pergjigje te ndryshme

Diskutime tek 'Chit Chat me Chatistet e Tjere' filluar nga Hope, 5 Mar 2015.

 1. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Smendoj kaq gjat

  Provokoni te tjeret
   
 2. Moonlight85

  Moonlight85 Forumium maestatis

  Po

  Besoni se egziston Magjia?
   
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Patjeter qe po bismilah mos na bojsh ti nai mgji

  Ke urreni ne kulm
   
 4. Moonlight85

  Moonlight85 Forumium maestatis

  askendë!

  Pse bo pyetje kaq intime?
   
 5. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Per te zberthyer ..........

  I shmangeni realitetit
   
 6. Moonlight85

  Moonlight85 Forumium maestatis

  asnjehere

  jeni i bukur?
   
 7. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  jo smendoj

  ti je?
   
 8. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Boll pra apo smush

  Engjell apo djall ciles ane i perket
   
 9. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  midis mendoj , po mundohem te shkoj drej drites

  e gjykoni veten ndonjehere?
   
  Last edited: 17 Jul 2017
 10. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  me raste festash

  i ngjan avatarit?
   
 11. Hope

  Hope dans ton coeur

  Nop

  Ke hyp ngomar nai here?
   
 12. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Gomari ka qen mjeti i preferum i femiris se qyteteruar mor

  A tka hedh nai her gomari
   
 13. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  jo kam jetuar ne qytet lol

  ju pelqen te keni nje shtepi ne fshat e te shkoni per krishtlindje?
   
 14. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Me plq shume ta kem nje shtepi ne fshat sidomos aty ke ajo toka qe mka lene gjyshi, por jo per krishlindje sepse nuk i festoj.

  Kujt feje i perkisni dhe ne cfare besoni
   
 15. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  nuk besoj ne fe besoj ne gjithesi , pafundesi
  kush eshte arsyeja per te cilen jeton si mendon?
   
 16. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Atehere momentalisht sepse dua te vertetoj se sa e kam te percaktuar jetgjatsine. Me vone ndoshta do nderroj arsyeja

  Mendoni se jemi ne ket bot pa ndonje qellim
   
 17. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  ka disa qe e trajtojne jeten sikur mos kishin asnje qellim , te tjere e ndertojne kete qellim ose e kuptojne cili eshte .


  mendon qe njerezit po jetojne jete virtuale tashme jo me reale ? :D
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Sigurisht qe po, esht kthyer instagrami ne moden kulminante, gjithkush duke publikuar per shoqerine jeten e tyre private, por me e keqja esht se po behemi qe te gjith ireal. Besoj dhe qe do ket pasoja negative ne te ardhmen kjo gje

  Ju jeni frekuentuese e ktyre rrjeteve sociale dhe si i perkushtoheni
   
 19. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

  jo nuk kam insta e sbesoj se kam per te pasur , fb personal e kam mbyllur qe vjet keshtu qe vetem forum me pelqen sepse eshte pak me ndryshe si menyre komunikimi , me peqen me shume keshtu

  mendon se implementimi i teknologjise i solli gjithe keto nese po cila mund te jete zgjidhja ?
   
 20. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Nuk ka zgjidhje per kte kshu do vazhdoj e skemi pare asgje akoma se teknologjia cdo dit perparon, mund te them se vetem ndonje ndodhi katastrofike do e ndryshonte.

  A keni ndonje person qe mbeshteteni per gjithcka
   

Shpërndajeni këtë faqe