!?!? PSE ?!?!

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga ameba, 10 Feb 2003.

 1. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pse gjerat ndodhin gjithmone ne menyren e gabuar?
   
 2. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pse tani qe u ktheva kam ne mend me bo sherr me te gjith? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  kush do me bo karrate i pari? :devil: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. William Wallas

  William Wallas Forumium maestatis

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Pse nuk shtyhet fare ne pune !!!
   
 4. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pse une duhet te mesoj ne gjithe kete kohe te bukur? :cry:
   
 5. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Denna leri mesimet e hajde dalim bashke te flirtojme nje cike /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  floris nuk prisja oferte me te mire :kiss:
   
 7. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Vishe ate havren me shpine jashte dhe pasdite te shkojme e te peshkojme /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
   
 8. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  ok.cfare do beja une pa ty? /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 9. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Çfarë ke bërë deri më sot /pf/images/graemlins/laugh.gif .
   
 10. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  per peshk me florisin nuk shkoja nje here.ore ti lutu ishalla po kalojme dhe andej nga anet e tua. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  O Denna do marroset e shkreta Kondrushe /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  he he se do jemi te kujdesshme /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pse kjo denna si permbahet temes /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pse ky dj me thote vetem mua?nuk kam dale vetem une jashte temes :cry:
   
 15. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Ca ka Denna qe qan?Pse dua tja zhgul veshet une ketij dj :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pse une nuk do qaja me sikur caliente ta bente? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  Mos qaj ti se do ja bej te paberen une dj /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pseeeeeeeeeeeeeeeeee????????????
   
 19. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  pse dikujt i doli emri tek block chek qe bona tani pse jan njerezit kaq fallco pse pse ehh ky psehi sado meret vesh kurr /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 20. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: !?!? PSE ?!?!

  ore mire qe bejme gjithe keto pyetje ketu, por pergjigje ka ndermend te na ktheje ndonjeri ndonjehere?
   

Shpërndajeni këtë faqe