Pse une vdes per nje smart?

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga beshbossi, 18 Jun 2004.

 1. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  angel s'doja te beja ironi, ishte shaka, pse e more keq. ajo "meriton" ndoshta ishte e ekzagjeruar, une doja te thoja qe nuk basta te dish ti japesh nje makine qe ta kesh. psh nje qe ka ferrari ose ka punuar gjate jetes se vet per ta ble ose eshte i privilegjuar dhe ja kane blere te tjere. ne fakt mua mu kujtua ajo historia kur po lexoja tek kjo tema dhe e shkruajta...

  te pakten tani s'do vdesesh injorante, do me vinte keq se do ta kisha sulla coscienza /pf/images/graemlins/laugh.gif ( /pf/images/graemlins/smile.gif )

  p.s. smarti ri eshte :wub: , kurse i vjetri sme ka pelqyer ndonjehere (shume e vogel).
   
 2. fabiola

  fabiola Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  O Blendo,Smarti nuk eshte makine per autostrade mer lal! Per mrena ne qytet eshte shume e mire se eshte "cool" :cool: ,s'ka problem parkimi,eshte komode! Po prapseprap s'ka si Benci /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  nuk eshte faji im qe sa here lexoj ketu me kujtohen gjera te kaluara /pf/images/graemlins/laugh.gif , mgjth kesaj rradhe nuk them gjo, se dal nga tema.
   
 4. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  Ti rambla dukesh qe ate smartin tend s'e ke perdor shume per te ecur...! perderisa te kujtohen gjera qe jane jashte teme /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 5. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  ne fakt mu kujtua diçka lidhur me mercedes /pf/images/graemlins/wink.gif

  pastaj kush tha qe une kam smart? une thashe vetem qe me pelqen.
   
 6. zog

  zog Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  [​IMG]
   
 7. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  A..ha!! Vajzat si ti kan lezet. I kemi me pakice ketu ne shqiperi.
  Po atehere c'lidhje ke me smartin? apo thjesht eksperience e re? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Mu me pelqen rolls roylls anglez si te titaniku.
   
 8. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  tani per te hequr dyshimet:
  makine per qejf(qytet,park etj):
  [​IMG]
  makine per pune:
  [​IMG]
  makine per levizje jashte qytetit
  [​IMG]
  makine rezerve:
  [​IMG]

  makine per qejfin tim:
  [​IMG]
  doni prape?jo se u lodha jo!!!Psh kete e dua kur te behem e famshme /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG]
  pa he,flitni tani!!!zihuni!!!!
   
 9. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  o Zot o Zot!!!!!!!!
  kjo eshte mrekulli!!!!!! [​IMG]
   
 10. Artur IDRIZI

  Artur IDRIZI Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  [​IMG]
   
 11. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  makine kokoshkash
   
 12. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  mr amd epo nuk jemi te tere te zgjuar si ti!!!
   
 13. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  Ti angel je interesante! Po nuk kane te gjithe shijen tende moj dhe mendimet e tua. Ku e di ti, ndoshta atij i pelqejne ato makinat "rackening" si te ai disku im /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  une e di qe jam interesante!!!!
  Epo na merziti me kete makine patatinash,pastaj aty s'ka vetem smart-e!!!
   
 15. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  me cambio automatike eshte smarti ri?
  sa lek bon? :idea:
   
 16. RecurrentDream

  RecurrentDream Forumium praecox

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  Ehehe, Angeldevil, sikur te kishe pare "The italian job" do te "vdisje" per nje Mini Cooper ne vend te smartit...
   
 17. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  kur e ke ditlindjen? /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. pippo

  pippo Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  te blesh smart ne tirane eshte njelloj si te hedhesh leket ne kosh
   
 19. besim231071

  besim231071 Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  PERSHENDETJE TE GJITHE SHQIPETAREVE KUDO JANE.ANTARE I RI I FORUMIT.SMARTI ESHTE JO KEQ PER NJE VETURE FEMRASH.
   
 20. Tironsi_NY

  Tironsi_NY Primus registratum

  Re: Pse une vdes per nje smart?

  Smart nuk esht makin, kurse Mini Cooper duhet t jesh injorant me e ble se per aq lek sa ben Mini Cooper ktu n amerik t pakten blen makina 100 her me t mira.
   

Shpërndajeni këtë faqe