Pse Anglezet e kane Timonin Djathtas ?

Diskutime tek 'Mistere, Konspirime, Kuriozitete' filluar nga olololol, 16 Feb 2007.

 1. olololol

  olololol Primus registratum

  Pse Anglezet e kane Timonin Djathtas ?

  ?

  Une e di po te shof sa e dini ju. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Speed_11

  Speed_11 Primus registratum

  Re: Pse Anglezet e kane Timonin Djathtas ?

  sepse jan te vecante lol
   
 3. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Pse Anglezet e kane Timonin Djathtas ?

  JO
   
 4. Speed_11

  Speed_11 Primus registratum

  Re: Pse Anglezet e kane Timonin Djathtas ?

  po pra se rruget si kan ne drejtimin nderkombetare i kan rregullat mbraspsht prandaj kto gjera i bojne te vecante ashtu si nuk pranua euron dhe mbajn akoma pound
   
 5. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Pse Anglezet e kane Timonin Djathtas ?

  ncuq
   
 6. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Pse Anglezet e kane Timonin Djathtas ?

  Ashtu kane qejf mer Lym /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Pse Anglezet e kane Timonin Djathtas ?

  ja ka nalu mretnesha me i fut duret pasagjerit perveç se me doren e majte /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 8. Kondrapedali

  Kondrapedali Kondrapedali

  Re: Pse Anglezet e kane Timonin Djathtas ?

  Lymo, ti do historin e qerreve ne t'kalorsave apo do nai histori me tall meneren?

  Preçizoi gjojnat t'lutmi.
   
 9. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Pse Anglezet e kane Timonin Djathtas ?

  Yes e ke gjet Kontre kalorsave Bravo .
  Nga kjo gje eshte vendosur ky krah i timonit
  dhe drejtimi i kundert i krahut te ecjes /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe