Pritja e Liridona Gajtanit ne Airoport (Labinot Tahiri ne pritje)

Diskutime tek 'Humor, Video e foto per te qeshur' filluar nga Egzonm06, 5 Dec 2016.

 1. Egzonm06

  Egzonm06 Primus registratum  Liridona Gajtani ishte diagnostifikuar me leukemin akute dhe ishte jasht shtetit per sherim per disa muaj ,ishte ai Labinot Tahiri i cili me ndihmen e qytetareve arriti qe Lirdona Gajtani te kthehet serish ne shtepin dhe vendin e saj..
   
  Airbourne likes this.
 2. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  LABI me ka PELQYER PERHERE.Si thote tek 2.15 sek....e kemi oblikim apo DETYRE.
  Nuk e ka ASPAK FARE.....pastaj ato <mrekullite> e atij kalbsit siper reve....i FALET LABIT per rastin KONKRET.
  PS: pergezime hapesit te temes dhe pershendetje ...

  TUNG.
   
 3. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

 4. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Oh edhe nje detaj te vogel Liridona (Dua LIRIA) nuk eshte me me Gajtanin (Gaetan) (ish *ajtani im personal) qysh prej kohes se Noes ose Baba Qemos!
   

Shpërndajeni këtë faqe