Prezantoni Veten ne forum :)

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga Lisa, 9 Jun 2017.

 1. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  joetisti_ and Linux like this.
 2. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Respekt po vazhdove me tregu historit kur na ka pushtu italiani pastaj gjermani, ku ishe ti gjyshe ne ate kohe cpo beje seriozisht
   
 3. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Gjyshe se harrova ti ke arritur dhe kohen e zogut drejten tka pas fishkellyer ndonje xhandar
   
 4. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  vuaj nga alzaimer se mbaj mend ma bej hallall :engjell:conin signale tymi athere nuk fishkellenin :dolfi
   
 5. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Sinjalin me tym kush digjte dru kot atehere moj, po ta kan cu me gishta kshu sic ma cove ti mu. Edhe per plak akoma kapse kapacitet ne tru komplimente
   
 6. Lisa

  Lisa Moderator Anëtar i Shtabit

  Oreeee rrini urt :mad::mad::mad::mad:
   
 7. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Patjeter shoku xhandar
   
  Lisa likes this.
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Si po shkon chit chati ketu,mire? :D
   
 9. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Super do behesh dhe ti pjesmarres apo do me nejt spektator e nai her komentator
   
  Lisa likes this.
 10. Artin

  Artin Papirus rex

  Mirë se erdhe, gin-gin!
  Forumi ka nevojë për të gjitha moshat, se kështu krijohet një panoramë e vërtetë e jetës.
   
  TinkerBell and Lisa like this.
 11. gin-gin

  gin-gin Forumium maestatis

  rrofsh @Artin per mirpritjen them te kaloj ktu dhe ato 60 vjet jet qe me kan mbetur shpresoj tja kalojme mire.
   
  Artin likes this.
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  une kam harruar te them per veten qe... jam tip punetori. Kur ndonje vajze nuk i vesh apo i heq dot breket, une jam gjithmone aty.
   
 13. MrCool

  MrCool Oldschool

  Mireseerdhe @gin-gin rri si ne shpine tate :p
   
  gin-gin likes this.
 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  jam tip i qete. Sa here me thone se pse hidhesh perpjete, qetesohem.
   
  MrCool likes this.
 15. err0r

  err0r Forumium praecox

  po ato qe sdun te prezantohen ?
   
 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  jam lakuriq, kam vape, me vjen gjume
  ky jam!
   
 17. LENA_

  LENA_ Primus registratum

  Nofke Lena nga chat-dhoma # Shoqeria.

  Regjistruar 2015-en por hyre asnjehere ne forum. Hera pare sot.

  Jungjatjeta te gjitheve!
   
  Artin likes this.
 18. Aki

  Aki Paint It Black

  Mire se ke ardhur LENA_ :)
   
  LENA_ likes this.
 19. Guns-N_Roses

  Guns-N_Roses Forumium praecox

  Pershnetje koperativista :)
   

Shpërndajeni këtë faqe