Poezi per femije

Diskutime tek 'Këndi i Femijëve' filluar nga Diavolessa, 8 Nov 2002.

 1. leonarda

  leonarda Guest

 2. leonarda

  leonarda Guest

 3. leonarda

  leonarda Guest

   
 4. sera

  sera Guest

 5. ALVAN

  ALVAN Primus registratum

  FLUTUR _FLUTUR,NGJYRA _NGJYRA KRAHET T I KA BERE NATYRA KUR MBI LULE STRUKESH PORSI LULE DUKESH DUKESH POR NUK JE SEPSE KRAHE KE.:)
   
 6. shhhhhhh e bukur
   
 7. vanessa

  vanessa Guest

   
 8. valmira

  valmira Guest

   
 9. Valon Idrizi

  Valon Idrizi Guest

   
 10. netja genta

  netja genta Guest

  shumë shumë poezi e bukur që të lë pa fjalë :llastica:
   
 11. arbrora

  arbrora Guest

   
 12. arbrora

  arbrora Guest

  `dua kete vjerrsh ne emrin ti
   
 13. arbrora

  arbrora Guest

  bubi im i dashur
  kur ishe ti isha e gezuar
  tash qe sje ti me ke hidheruar
  gjdo dit lozja me ty kur u zgjoja
  thrisja bubi dhe ti vije
  nje dit kur zgjova thrrisja
  bubi por ai nuk vinte kur
  degjova qe ka vdekur zemra mu thye
  e kujtoja kur lozja me te ekujtoja
  drridhej nga ftofti e mbulova me
  nje batanije dh at her ai ishte i gezuar
  dua vetem edhe nje her ta sho ate tjeter
  zdua
   
 14. longar

  longar Guest

   
 15. ervin vladi

  ervin vladi Guest

   
 16. gentjana

  gentjana Guest

   
 17. valneta

  valneta Guest

 18. biondina

  biondina Guest

   
 19. biondina

  biondina Guest

   
 20. ana permet

  ana permet Guest

   

Shpërndajeni këtë faqe