Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga olti, 26 Apr 2003.

 1. olti

  olti Neo

 2. hot

  hot Hotgirl

  Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

  edhe una e kam qef :wub:
   
 3. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

  Missundaztood is :thumbsup:

  [​IMG]
   
 4. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

  Mua me pelqen me shume kenga tek albumi i pare 'Split Personality' ... /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 5. Promethe

  Promethe Primus registratum

  Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

  Roku jo Rroku miko..
   
 6. pupi

  pupi Primus registratum

  Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

  PINK
  nje shemtire e vertete
  nje 22 vjecare qe duket si 39
  Barkun me peta dhjomi qe do ke u duk cool por ne te vertet eshte e frustruar

  ata qe e üelqejne deshmojne mungese Shijesh
   
 7. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

  Mendoj se ketu po flitej per kenget e saj e jo 'look-u' ... pfff :rolleyes:
   
 8. olti

  olti Neo

  Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

  Kjo goca eshte ne cdo krah e mrekullueshme. Por te pashijet nuk dine se c'eshte e mire :cool:

  [​IMG]
   
 9. pussykat

  pussykat Primus registratum

  Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

  Pink e para e punes ka nje nga stomaket me te bukura dhe me muskular.Dhe e dyta arsyeja pse sme pelqen pink eshte se ajo filloi me muziken pop dhe tani ka shkuar ne punk.Sa per dijeni pink nuk eshte rok iher.
   
 10. the_teacher

  the_teacher Primus registratum

  Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

  ok le te thmi faktet te mira dhe te keqiat e pink
  1 ESHTE SHUEM SIMPATIKE
  2 NUK ESHTE E SHENDOSHE PO KA PAK BARK
  3 NJE NGA KENGET QE ME PELQEN MUA ESHTE JUST LIKE E PILL ME E BUKURA DO TE THOSHA QE KA BERE
  4 ESHTE PAK E CMENDUR POR KA ZEMER SHUEM TE MIRE
  5 NUK ESHTE NDONJE KUSHEDI SE CFARE SI KENGETARE POR ESHTE SHUEMS SEKSI DHE TERHEQ NJEREZ
  DHE 6 ESH SHENJA E DEMIT LIKE ME HHIHIHIHIHI :cool: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. pussykat

  pussykat Primus registratum

  Re: Pink - "Kur rroku merr ngjyre roze"

  Po qe kur i menokemi muskujt si bark ne mo vlla.Pink i dalin kockat siper vitheve.Ku ka bark ajo iher??????
  Pastaj o kan bark femrat shqiptare o ska mo.
   

Shpërndajeni këtë faqe