Pershendetje

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga Away, 13 Mar 2018.

 1. Away

  Away Primus registratum

  Hello mir se ju gjej forumista e forumiste,une jam Jona 25 vjece vij nga tirana,eshte hera pare qe jam ketu shpresoj tja kaloj mir mes jush flm :)
   
 2. Hope

  Hope dans ton coeur

  Ishalla kE ardhe me kamb te mbar :p
   
  Away likes this.
 3. Gazmend Mici

  Gazmend Mici Primus registratum

  Si mund ta fshi nje postim?
   

Shpërndajeni këtë faqe