Pershendetje, Timi

Diskutime tek 'Dhoma #Shqiperia' filluar nga Eraldii, 18 Jan 2019.

Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

  Timi Me Vjen Mir qe i ven re Kto Talljet tona Sipas teje dhe je shum i shpejt ne pergjigje,, Por kur un bera nje ankes, per nje shun qe u vu ? pak rensi ka gabim apo me dashje. Por tpakten ku ishe ti te ktheje nje pergjigje ? Me gjith respektin qe Kam se zdu fare Tshtyhem Muhabet, me ty tu kisha Lut mos tme drejtohesh me presonin qe Mund tme debosh Nga forumi! sepse ske asnje drejt tme debosh mu nga forumi se un spo ofendoj Njeri Po them ate qe esht. ose tpakten e quajm ate qe mendoj dhe zbesoj qe ka dicka Tkeqe sa tme debosh ti nga forumi Si thu ? Apo e ke ate access dhe ate Munsi dhe Mund ta besh ? Nejse e Lem me Kaq se te thash zdu Tshtyhem ndabat me ty Tapkten me ty Qe shumicen e Kohes tkam pa qe Mundohesh tjesh Korrekt pa mar parasysh Ditet e fundit qe Mund tja kesh var pak sepse vitet ne chat bejn tveten dhe Mund mos tkesh Mo as Nerva.. Nejse un Kaq kisha Me erdhi keq qe Mpermende Nje gje till debimin nga forumi Per dicka qe zbesoj tjet e Keqe..klm
   
 2. [^_^]

  [^_^] Forumium maestatis

  @Aldo e lem me kaq kte bisede , nuk ka kuptim ta mbushim me fjale boshe
  Ai perderisa e mbyll nje teme do te thote qe e ka te drejten ta bej , kur e mendon te arsyeshme dhe nuk na takon ne ti kerkojm llogari per ket gje

  Kerkesa jote per access ishte e formuluar ne form tallje , gjithsesi un e mora ne konsiderat dhe te ktheva nje pergjigje!
  Pergjigjet nuk jane gjithmone pozitive , por mesa shof bera mire qe ktheva ate pergjigje se paske mendim shume te gabuar per stafin e Albnetwork dhe per SOp-at ne vecanti

  Gjithsesi duke te falenderuar serish per kerkesen te ftoj ta mbyllim kte teme

  Cheers
   
 3. chatist

  chatist Primus registratum

  Aldo spo tvjen mare qe edhe per rroje ste pranojn ne albnetwork o stervin?hahaahahha edhe per peshen ke rrejt se krejt krejt 50 killa i lagun je me tpeshua.
   
 4. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

  hahahahahahha Bruxelles Sa i zhgenjym je, çypp anej Minak
   
 5. Eraldii

  Eraldii Primus registratum

  Albanooo Ok u Bo figur. klm
   
Thread Status:
Not open for further replies.

Shpërndajeni këtë faqe