Pershendetje per gjithe miqte e vjeter.

Diskutime tek 'Urime dhe pershendetje' filluar nga mars, 17 Sep 2009.

 1. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  Pershendetje te gjith te vjeterve dhe nga une ish e vjetra PLANETARE... do me falni qe sja u mbaj mend pseudonimet... gjithsesi uroj t'ja keni kaluar edhe tja kaloni gjithnje ashtu si ja u do qefi [​IMG]
   
  Hank likes this.
 2. Hank

  Hank Valoris scriptorum

  Ja dhe nje nostalgjike qe nuk do ta lere forumin :)
   
 3. bLuE IcE

  bLuE IcE """""PLANETARE""""""

  hahah, Pershendetje Delirium
  Faktikisht e kam lene per shume kohe, u be gati 5 a 6 vjet tani, gjithsesi nje pershendetje here pas here do e keni nga ne edhe pse sdo na keni shpesh ketej :)
   
 4. -Zana-

  -Zana- e...Thjeshte

  Prsh Dreamer , uroj te jesh mire :wub:
   

Shpërndajeni këtë faqe