Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer???

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga distraction, 19 May 2005.

 1. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer

  Un flas vetem gjana me men, ca flet ti /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 2. Dooris07

  Dooris07 Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer

  Virgjerine cdo njeri (vajze) e koncepton ndryshe... flas per vajzat sepse jan ato qe konfrentohen gjithnje me ket "tem"
  Ka nga ato qe si japin edhe shume rendesi... ka nga ato qe e konceptojne si dicka qe duhet te jesh e tille gjer sa te martohesh... dhe nga ato qe virgjerine duan tja japin atij qe e duan me gjith shpirt, ska rendesi a jan te fejuar ose te martuar...
  E zejme se eshte kjo e 3... kur nje vajze ka dashur me gjith shpirt me pare por per arsye te ndryshme eshte ndare nga ai... si i bije qe "burri" me te cilen ajo do martohet dikur sdo doj ta marri se seshte e virgjer ?

  pfffffffffffff kjo me duket frike nga ana e meshkujve qe "objekti" tyre mund ti krahasoj me ate tjetrin /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 3. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer

  Sa i/e thelle ti. Tema ka ca vite qe eshte hapur, dhe ai qe ka hap temen malesor eshte, mentalitet i ndrydhur, s'ka faj.

  Iku koha virgjerise /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Dooris07

  Dooris07 Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer

  Pse ske cuna ne tr ti qe mendojne akoma kshu... kam degjuar shok plote qe thone... ik mer se ajo eshte k.... sepse sjan me te virgjera... mos ja vini vetem mentalitetit malesore!
   
 5. Scorpion

  Scorpion Guest

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer

  Ku ka pyll pa derra /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Dooris07

  Dooris07 Primus registratum

  Re: Perse meshkujt preferojne nje vajze te virgjer

  hahahahaha ok kshu po:D
   
 7. andireka

  andireka Guest

  me pelqejme ke e cajme
   
 8. gangsterja

  gangsterja Primus registratum

  Se gocat e virgjera jane goca per shpi,si edhe duan te jete i vetmi per gocen.
   

Shpërndajeni këtë faqe