Per ke po mendoni tani??????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga hEEbiE_jEEbiEs, 23 Apr 2003.

 1. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per nje miken time ne Angli qe e kam semure. /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif Uroj te sherohet shpejt /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. pinkparadise

  pinkparadise Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  ...Duhet detyrimisht te mendoj per dike/dicka???
  ...Leqe, duhet detyrimisht te mendoj....???
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Mendoj, ndaj dhe jam.
  Dmth mqse jam (sepse ekzistenca ime eshte e sigurt) dmth qe mendoj detyrimisht ...???
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. Qerratai

  Qerratai Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po mendoj për.
   
 4. ODISEA

  ODISEA Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Ca ishte ky, mendim mbi mendimet /pf/images/graemlins/idea.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  sa e thelle bohesh dhe ti naiher /pf/images/graemlins/laugh.gif
  mendoj se t'kom shum inot /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  /pf/images/graemlins/pickellonja.gif
   
 5. VoGeLuShI

  VoGeLuShI Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per skenderbeun /pf/images/graemlins/wub.gif

  eh ca burri ka qene /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Nga nuk shkon mendja /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per peshkun qe pres te gatuhet /pf/images/graemlins/goofy.gif
   
 8. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po mendon se te vjen keq qe ngordhi /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 9. marina s.

  marina s. Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per dike qe do doja ta kisha prane
   
 10. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  e scometo le pale... qe ai kushedi ku esht ty e vra menien /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per vedin
   
 12. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per /pf/images/graemlins/wub.gif
   
 13. kelmendielvis

  kelmendielvis Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per nje shqiptar te vetem qe kam ketu.
   
 14. kurkushi

  kurkushi Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per Damen Nr. 1 te AF-se,Absin(Abstract) /pf/images/graemlins/cry.gif
   
 15. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per kete qe po flas ne msn
   
 16. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per gjumin /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/laugh.gif
   
 17. Cleopatra

  Cleopatra Forumium praecox

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Si perher.Per Gjithesine time...
   
 18. Has

  Has Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per nje bjonde qe pash sot rruges
  wowww me ka mbet para syve shejtanka
   
 19. Megg

  Megg Carpe Diem

  Ufaaaa...
  per nojnjerin :p:p:p
  po mendojj te shkoj te fle realisht:D
   
  Sweety likes this.
 20. Sweety el

  Sweety el Locus omnem

  edhe une te njejten gje si megi se ketu ne forum ska ndonje ,dhe jam shume e lodhur
   

Shpërndajeni këtë faqe