Per ke po mendoni tani??????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga hEEbiE_jEEbiEs, 23 Apr 2003.

 1. Guest

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj qe do iki ne shkolle pa dreke sot :mad:
   
 2. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  nuk eshte tem per cfare po mendoni, por per ke po mendoni /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. Guest

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per ate dhine qe do gatuante dhe spo gatuante :mad:

  ne desh me beri vone :smash:
   
 4. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per ate.. /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 5. epiphany

  epiphany Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per nje pafundesi personash...lemsh...
   
 6. Re: Per ke po mendoni tani??????

  ...per Nevee ...nuk e di ne ka ardhur..?? :shrug:
   
 7. rosela

  rosela Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per dike qe i jep kuptim ekzistences.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per zemren time :wub: :kiss: :kiss:
   
 9. rosela

  rosela Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per dike qe mi beri nervat kaçurrel mbreme..... /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 10. S6T6N6

  S6T6N6 Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per sataneshen!
   
 11. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per asnje ske pse te vrasesh trunin per dike qe ste mendon /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 12. LUANESHA

  LUANESHA Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  PER :wub: time...................


  :kiss: :kiss:
   
 13. Desdemona

  Desdemona Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per ty vajza, nuk e di cfare bere sot, fillove apo jo?
  Do marr masat e nevojshme te lidhem me ty.. qe tani :tipsy:
   
 14. Slayer

  Slayer Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Nderkohe mua sme me vjen ic mire qe mendoj kaq shume , e as dua te me mendojne :sleep: :sleep:
   
 15. Slayer

  Slayer Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po thinjem ..... :cry: :cry: :cry: ngaqe mendoj shume :cry: :cry:
   
 16. Ruri

  Ruri Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  pse nuk me thate dhe mua ti isha ngjit dhe une bashkebisedimin ose te pakten te kisha bere nje pune te tipit "te permendja shoqen e zyres" do ti kisha bere nje te shkundur qe te le ty te presesh /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 17. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per ate qe nuk do te me mendoje ndonjehere.... te pakten jo ashtu sic do te doja /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 18. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per Bajram Currin !
   
 19. eniad

  eniad Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

  Amoooooooooooon, sa e forte kjo :lol: :lol:
   
 20. klea_roma

  klea_roma Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  tani po mendoj per nje person qe ndodhet ne tirane dhe ka dy muaj qe nuk e shoh. Jemi ndare ne janar dhe nuk e mendoja qe do ishte hera e fundit qe do i degjoja zerin.
  Che vita!!!
   

Shpërndajeni këtë faqe