Per ke po mendoni tani??????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga hEEbiE_jEEbiEs, 23 Apr 2003.

 1. hot

  hot Hotgirl

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  for a cyber friend qe osht merzit :thumbsup:
   
 2. Danae

  Danae Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per presidentin,ka nete kur do doja qe nen freskine e eres se nates se veres te flisje me dike rreth dickaje qe te bashkon.
  naten e mire bukurosh!
   
 3. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per gjithckaaa
   
 4. Kollarja

  Kollarja Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Ku je mi moce, ke ty e kisha mendjen nime.
   
 5. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  une po mendoj per vajtjen ne shqiperi mungojne dhe 20 dite /pf/images/graemlins/wink.gif jam duke bere gati valixhet qe tani /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 6. b.k.

  b.k. Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  pse jeta eshte kaq m... dhe pse kur robte premtojne dicka se mbajne fjalen..(nje rob ne vecanti) :cry:
   
 7. sweet eda

  sweet eda Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  po mendoj per nje person, qe duhet te me kishte marre ne tel nja jave me pare, dhe si duket as qe e ka ndermend...pah sa njerez te pa pergjegjshem ka ne kete bote hee??!!!
   
 8. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  qenka kohe e bukur,te iki ne pishina,te marr motorrin dhe te iki sa me larg apo ti fus edhe nje dore thashethem ketej :shrug:
   
 9. Ema

  Ema Goddes

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Eshte me shume fat ky cuni.... :wave:
   
 10. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per zogjte e vegjel që m'kanë çelur ne shpi. /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 11. bimba81

  bimba81 Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per mamin time :wub:
   
 12. leonora

  leonora Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per nje injorant qe shkaterroj diten sot.
   
 13. TEDI

  TEDI Valoris scriptorum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per Dreken qe do bej neser me NJe Japonez . E di qe do ngordh ta kuptoj se kishte nje Anglishte t Papame . i HOngert Mutin Shogyn atij per anglishten ...
   
 14. Archi

  Archi Forumium praecox

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per ke po mendoni tani??????

  Nuk e njeh ti!!!!!!
   
 15. samanta

  samanta Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per veten time /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  te iki te ha buke ne kuzhine apo te marr pjaten
  ketu perpara :confused:
   
 17. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Ma mir shko ha ne kuzhin se albforumi vec per mrapsht asht

  Per ke me shkon mendja mu?

  Per vedin mor.

  A jam humane?

  Jo jo, nga shkodra jam.

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Hajde monolog hajde!!!
  Po me shkon mendja per nje cokollate tani.
   
 19. mostro

  mostro Putraku

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  When a man love a woman....


  Sa keq qe nuk dashuroj as nji,nuk kame per ke te mendoj..
   
 20. true confidental

  true confidental Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Postohe ke Single, te mirat dhe te keqijat /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe