Per ke po mendoni tani??????

Diskutime tek 'Koktej Diskutimesh' filluar nga hEEbiE_jEEbiEs, 23 Apr 2003.

 1. Re: Per ke po mendoni tani??????

  Akoma.........
  Harroje te kaluaren!
   
 2. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Vogelushe .. dil blej nje akullore and forget about it for a bit /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Te ishte nje akulore Beba do kisha blere gjithe karrocerine, por serish mendja, zemra aty shkon... /pf/images/graemlins/frown.gif
  Fenk Ju dhou :wave:
   
 4. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  une te thashe for a bit ... e di une qe gjuha shkon ku dhemb dhembi ... /pf/images/graemlins/wink.gif Sorry .. /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 5. LePuRusHka_ReBeLe

  LePuRusHka_ReBeLe Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  nE SFOND kaM aTe kengen:NothinG cOMPAREs 2 U!
  Dy min me perpara po mendoja per veten time.Tani mu spostuan mendimet te dikush tjeter,thjesht mendime!!!Ate pune kane:vijne,ikin,kthehen,ikin serish,rikthehen.....E kaluara mgjse eshte e ikur kthehet ndo1here te me pershendese dhe per te me kujtuar ca gjera/njerez qe kane qene pjese e saj. /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 6. mostro

  mostro Putraku

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  une mendoj per cruel /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. I love new york

  I love new york Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  :smash: :smash: :smash: te kapa mat me duket /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. mostro

  mostro Putraku

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  menjen te ajo dhe zemren tek ty mi shpirt....mos u bej kaq kurrnace,leji dhe te tjerat te bojn pak jete note /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 9. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  the Kitty named Miki /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Nje milanist te zellshem dhe nje pilot pa piste fluturimi..... /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 11. lil-butterfly

  lil-butterfly Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per ate qe duhej te me kishte marre ne tel e qe s'po behet i gjalle :shrug: :shrug:
   
 12. Cruel_Intentions

  Cruel_Intentions Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  N-D
   
 13. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per dike qe ka marre rruget ne kete ore ... :shrug: /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 14. ruud

  ruud Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per kete gocen qe eshte ngjit me mua......smth u bene dy dite qe mendoj..... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 15. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Per ndeshjen e djeshme,që e humbem. /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 16. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po qysh kur ndeshja eshte bere person??Tema eshte "Per ke po mendoni?" e jo "Per cfare po mendoni?" :smash:
   
 17. Kur me Kafshon te Gervish

  Kur me Kafshon te Gervish Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  per asnjo t'them drejten ku na len kto t'shkreta provime amon pufffffff
  /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
   
 18. Seriozi

  Seriozi Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po mendoj per lorenen,me duket se po ma lu se me eshte qep nga mbrapa.
   
 19. Kollarja

  Kollarja Primus registratum

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Po menoja per Salampon time, qe i honsha kokrrat e molles.
  Amani mor ma mani pak ate macen!
   
 20. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Per ke po mendoni tani??????

  Fillimisht postuar nga Mistreci:
  Po mendoj per lorenen,me duket se po ma lu se me eshte qep nga mbrapa.

  Dhe nese shpreson se do te te shqepem ndonjehere,hiqe mendesh!Te kam nen shenjester tashme! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe