Per ata qe kane probleme me shikimin e video (youtube) ne forum nga Cel Android.

Diskutime tek 'Fjala ime për përmirësimin e Forumit' filluar nga Dreamer, 19 Oct 2015.

 1. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Per te gjithe ata qe nuk arrijne nga celulari/smartphone te shikojne links Youtube te postuar ne forum nga Os Android ktu poshte keni nje guide te vogel.
  Se pari shkarkojme Dolphin Browser (qe per mendimin tim eshte me i miri momentalisht) ne kte adrese: https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser.
  Linku te dergon ne PlayStore keshtu qe skeni pse te merakoseni.
  Instalojme Dolphin dhe kalojme ne fazen e dyte http://s000.tinyupload.com/index.php?file_id=07035579349038624908
  Ky file eshte Flash Player dhe mundeson
  shikimin e videove. Pasi ta shkarkoni dhe ta instaloni kur ju kerkon ta hapni me program Zgjidhni Dolphin Browser.
  Edit*
  Provoni dhe kte versionin e fundit te FlashPlayer
  http://www.mediafire.com/?sebtax7d252uowf
   
 2. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Per cdo veshtiresi postoni e do mundohemi te ju ndihmojme :)

  [Kerkoj ndjese per guiden pak "rremuje" por e bera nga tel dhe do ta permiresoj nga Pc]
   
  Hank likes this.
 3. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Sot e provova me Google Chrome por nuk beri (ky versioni)
  Per momentin vetem me Dolphin Browser :)
   
 4. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Screenshot_2015-10-20-10-59-55.png @Dreamer prape nuk e hap.
  ja shikoje si del.

  mos eshte problemi tel tim?
   
 5. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Screenshot_2015-10-20-11-06-37.png Te gjitha videot keshtu me dalin.
   
 6. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  E instaluat flashplayer?
   
 7. Balahk

  Balahk Locus omnem

 8. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Provoje linkun e fundit qe postova
  Instaloje e nqs te kerkon program kur e hap zgjidh Dolphin Browser
   
 9. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 10. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Screenshot_2015-10-20-19-10-15.png @Dreamer ky eshte aplikacioni qe me sygjeruat.
  edhe flashplayer e shkarkova,problemi vazhdon te jete i njejte.


  Po vec kesaj eshte shtuar edhe sa here dal ne faqen e pare te forumit
  shkarkohet automatikisht lart..
  nuk e di,ndoshta me ndodhin vetem mua keto Screenshot_2015-10-20-19-12-02.png
   
 11. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  Ja ta provoj mjeshtri :D
   
 12. MysteriousMan

  MysteriousMan Valoris scriptorum

  Tek un punon :)
   

  Attached Files:

  Dreamer likes this.
 13. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  @Balahk, mire browser e instalove po FlashPlayer e instalove? Ate linkun e fundit qe vura?
   
 14. Balahk

  Balahk Locus omnem

  @Dreamer e kam shkarkuar,por nuk hapen.

  Por lere fare se nuk ka gje.
   
 15. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Si ka mundesi ?
  Misteriozi e beri direkt :)
  Nejse, po riprovove me thuaj ;)
   
 16. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Nuk e di,mbase eshte faji tel,sepse me nje tjeter lloji tel me hapen..
  por faleminderit per mundin.
   
  Dreamer likes this.

Shpërndajeni këtë faqe