Përplasje e të pasmeve nga: Ariana Grande dhe Nicki Minaj!!! (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 22 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]

  Nicki Minaj dhe Ariana Grande elektrizuan publikun të premten në mbrëmje gjatë performancës së tyre në iHeartRadio Music Festival.
  [​IMG]

  Ato kërcyen bashkë në skenë ku një moment “përplasën” dhe të pasmet me njëra tjetrën kur po performonin hitin e tyre më të fundit “Bang Bang”. Në këtë performancë nuk mungoi pa u vënë re dhe mungesa e këngëtares Jessie J.

  [​IMG]

  Më pas Nickie Minaj performoi hitin e saj të fundit “Anaconda” ku ishte me të vërtetë një “bombë” në skenë.

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe