OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga albavina, 20 Feb 2004.

 1. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  O Djepo rrushi mos u xhelozo per Oltin ti se ai eshte shemtuar aq shume kto kohet e fundit osht bo si pensionist me bark.....ti vetem azgjeso ate foton me brecka qe ke dal ke krevati se me ate mund te te kualifikojne edhe ty si djale mamake /pf/images/graemlins/laugh.gif edhe keep working out edhe je Mister Albforumi /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 2. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  fififutja mos be shume mungesa /pf/images/graemlins/wink.gif
  ndjehet mungesa jote ne kete teme
   
 3. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Sexy, une vdes per mamin tim, kshu qe edhe te mos dua une, prape djale mamake ngelem. :angel: /pf/images/graemlins/laugh.gif Le qe s'ka pse te mos dua nje here. :shrug:
   
 4. Dolores

  Dolores Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Djepo ti me duket se kupton kuptimin e shprehejes djale mamake...djale mamake nuk je kur do mamane te gjithe i duan nenat....djale mamake je kur qullesh ne krevat and ur mommy whipes ur cici /pf/images/graemlins/laugh.gif Ashtu ke dale ti ke fotua :lol:
   
 5. Djep

  Djep Forumium maestatis

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Ouuuu, cilen foto e ke fjalen?? Ku eshte kjo foto?
   
 6. rozart

  rozart Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  o fififutja une s'kam gje me te dhe s'thashe gje se e njoh por besoj se edhe dy dite mjaftojne per te krijuar nje opinion te vogel ca tipi eshte njeriu,dhe ashtu si sillej ai me dukej si mendjemadh apo loqe siç e e kam thene me pare.njeriu flet mor lal dhe si merhum rrinte ne ndonje qoshe vetem.ti the lacat e shqiperise hapen byt.. dhe eshte e vertete por dhe qullac s'duhet me qene ama si dukej ai

  p.s. mund te jem gabim ndoshta si thua ti, se thashe une nuk e njoh ,por e kam te veshtire ta mendoj ate si cun te hedhur,cun te shkathet.
   
 7. fairy

  fairy Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Une kete Olti misterin nuk e njoh nga afer, por sa per i bukur nuk me duket fare. I ndihet e i duket qe ne pamje hija e personit qe i pelqen vetja, ne Tirane dil rruges e shiko plot me te bukur se ai. :wave:
   
 8. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  A o neser ne sfide ty?

  Ne se o thuni ta shoh /pf/images/graemlins/wink.gif flmnd.
   
 9. viol

  viol Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Djep lal gabime bejne te gjithe /pf/images/graemlins/wink.gif

  Per sa i perket cunit te mamit qe thoni ju per OLtin une do thoja qe Olti eshte tip i matur per veprimet qe ben dhe e ka kaluar moshen e adoleshences qe te sillet si adoleshent dhe te duket tip i hedhur apo i shkathet( se i shkathet eshte ai.....)

  Njese mua me vjen gjynah qe nuk e njihni se sinqerisht do kishit tjeter opinion per te.

  Rejb lal Olti ka qene vetem 2 dite atje dhe ato dy dite ka patur mendjen te pergatiste skenarin dhe ti perkushtohej asaj pune qe kishte marre persiper se deri 2 dite para spektaklit se kishte vrare mendjen shume prandaj dhe nuk ka patur mendjen te merrej me muhabet. KJo zdo te thote aspak se eshte mendjemadh.
  sa per dieni shume shoke e shoqe te mite kishin pershtypjen se Olti eshte mendjemadh kur e kam njojtur une ne fillim, nuk e di pse te gjithe kane ate pershtypje ne fillim. Dhe motra ime e shante shume se nuk i duron dot mendjembedhenjte dhe Oltin nuk e njihte sepse kishte shoqerine e saj. UNe mundohesha ti mbushja mendjen qe nuk eshte e vertete dhe mjaftuan pak dite qe si shoket e mi si motra ime te kuptonin qe nuk eshte mendjemadh.
  Nejse zdua tju bej historine e jetes sime se si intereson ndokujt po po them vetem qe duhet ta njihni para se ti leshoni fjalet.
  Ciao

  /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 10. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Aq sa po e mbron ti kete oltin ai duhet te bej lapidar ty /pf/images/graemlins/laugh.gif

  p.s. kjo tema /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: me ben shume per te qesh
   
 11. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  i lumte b*ytha qe eshte mendjemadh (nqs eshte) se ka per cfare te jete...ska pse te merret me gjithe robt, i jep muhabet vetem atyre qe do...
  shkoni beni çiçin tani /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. dark lord

  dark lord Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  ky olti xhezo me shume se mendjemadh sic thote kjo shoqja me siper me ka lene pershtypjen se eshte trap loqe!

  e vetmja gje qe e shpeton nga te qenurit rregulli i pergjithshem eshte bukuria fizike.
   
 13. moonlight

  moonlight Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Thone: 'no publicity is bad publicity'. /pf/images/graemlins/laugh.gif
  Ne shqipot e kena icik manine me sha tjetrin pa e njoft mire, prandaj sa me shume shoh te perflitet dikush aq me shume me intrigon ai person. Lereni djalin te vazhdoje pikesynimet e tij ne jete; s'i ka bere kujt keq.
   
 14. TEO

  TEO Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  gjithe ky sherr per hic gje. Une konkursin 2001 e kam ne CD dhe e kam pare. Te thuash te drejten Olti e meritonte ta fitonte. Ky eshte mendimi im te pakten. Pashe pastaj nja 5 faqe qe me kujtuan politikanet e shqiperise njeri mbron Oltin tjetri shan Oltin.
  Oltin as e njoh as besoj se do e takoj ndonjehere por sidoqofte dua t'ju kujtoj se ishte thjesht nje konkurs bukurie dhe Olti u zgjodh si me i bukri. Se eshte mendjemadh ose jo, kujt i intereson? Ai fitoi Mr. Albania dhe jo Mr. Friendship.
  Tema ketu eshte OLTI XHEZO: mr albania me i mire pra thjesht permbajuni temes. Po diskutohet si eshte ai nga fiziku dhe jo si sillet a si flet neper spektakle televizime. Me vjen shume keq qe c'do teme ketu po shkon me gernjitje duke share njeri tjetrin. Nejse se nga nje vesh do ju hyjne keto fjale e nga tjetri do ju dalin keshtuqe e mbyllim me kaq.

  P.S. Fififuqe sa me shume ta mbrosh Oltin aq me teper do te te sulen keta keshtuqe per mendimin tim boll... because after a while your defense of him just becomes pathetic. Po the 100 here erdhi ujku te haje delet, kur te vije ujku me te vertete s'do te besoje njeri pastaj.
   
 15. bananja

  bananja Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  ore ckini more me te
  ne elbasan thone qe ka amiratore shume
  tjeter vend shihet bukuri e burrit
   
 16. BISOU

  BISOU Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  HI, UNE SE NJOH E SE KAM PARAE NE TV POR NGA FOTO DUKET DJALE SIMPATIK , TERHEQES...
  IMIRE QENKA :devil:

  CIAO DISKUTIM TE MBARE :wave:
   
 17. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  [​IMG]
   
 18. albanian_girl

  albanian_girl Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  yll fare osht :wub:
   
 19. Mr.Wolf

  Mr.Wolf Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Kur hyra ne kete forum nuk mund te ma merrte mendja se do kishte nje teme te klubi i fansave edhe per Olti Xhezon????!!!! Dhe per me teper do harxhoheshin 7 faqe me komente mbi te sikur te debatohej per nje personazh publik kompleks te sofistikuar jashtezakonisht kontroversial(nuk me vjen ndermend ndonje emer i pervecem tani),a thua se pervec bukurise fizike te pamohueshme ky tip ka ndonje tipar me te vertete terheqes!!

  Nejse,meqe u futa,po bej nje koment te vogel! Une,u kuptua,nuk jam "fans" /pf/images/graemlins/laugh.gif i ketij shokut,po megjithate do them dicka.Me ka lene pershtypjen,kur e takova dhe bera ca muhabet para ca kohesh,se eshte tip i mbyllur,thjeshtarak,si me thon,i ngathet,jo shume i komunikueshem.Disa shoqe te miat me thane se Olti Xhezo eshte yll derisa nuk hap goje.Kur fillon e flet,gjithe aureola e bukurise fizike i zhduket.Me kane thene se ato mesimet fetare qe merrte te ajo kisha qe ka pas frekuentuar e kane bere,me fjalet e tyre,nje trap te skaduar /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Kjo eshte pershtypja ime e ftohte,joemotive per ket shokun(pa ndonje zili apo cmire a ku di une se cfare tjeter mund te mendojne fanset e tija)
   
 20. bebivogel

  bebivogel Forumium maestatis

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  armik .. armik do te thone ... :lol:
   

Shpërndajeni këtë faqe