OLTI XHEZO: mr albania me i mire

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga albavina, 20 Feb 2004.

 1. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  ka ngrit pesha te renda /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 2. Albanian_Hottie

  Albanian_Hottie Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  ishte ajo qesja e rend pranej..
  /pf/images/graemlins/laugh.gif rri tani se Olti eshte cun serioz mjaft u talle
   
 3. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  ej shife te avatari im...po ja bente ashtu me gishtin, prandaaaaj... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Albanian_Hottie

  Albanian_Hottie Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  heee, mos me thuj qe e njef ne ti Oltin /pf/images/graemlins/laugh.gif

  (une mrena temes jam e?)
   
 5. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  e njof mi, po nga larg /pf/images/graemlins/laugh.gif
  ec se ta prezantoj une ne vere /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 6. Albanian_Hottie

  Albanian_Hottie Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  prit i her direkt ky ec ne ver sikur erdha un gja me verte..nga sa larg e njef ti i her ta dim?
  (ne sqaroje pak me kilometra apo milje) /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 7. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  o mi mo, mos bej sikur sdo :tipsy:
   
 8. Albanian_Hottie

  Albanian_Hottie Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  ore mos mi bej bisht pytjes. /pf/images/graemlins/tongue.gif
  sjam tu i hyp skafit un se e ke pa ti i her tu kalu rruges
   
 9. mostro

  mostro Putraku

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Sa mr albania kane dale deri me sot?pervec ktij rrushit olti
   
 10. rozart

  rozart Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  me oltin kemi qene nja dy jave per provat e nje spektakli ne vere dhe te them te drejten mu duk tip menefrego.te gjithe rrinim bashke gjate pushimit ndersa ai shkonte rrinte vetem,as te pershendeste,qe kujt i plasi,por do te them simpatik eshte por si njeri s'eshte gje.
   
 11. viol

  viol Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Duhet ta njofesh tamam Oltin para se te japesh gjykimin se ca personi eshte.
  OLti eshte tip qe nuk hapet shume me njerezit pa i njoftur, dhe vallaj e ka shume mire se bota ka lloje lloje robsh dhe si ben dot besim te gjitheve aq me teper qe ne ne shqiperi kemi manine te bejme shume thashetheme.
  Eshte njeri shume i mire dhe qe te bindesh duhet ta njohesh me gjate se 2 javet e nje spektakli.
  Ciao
   
 12. lester diamond

  lester diamond Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Ke te drejte,dako! Tani,mesa e kom njoft ene une ai rob ma mbushi menjen se duhet te thote shyqyr qe o cun i bukur,se perndryshe do njelte perhere me gisht n'goje.Ai o cun mamaje,i ndrydhur,i ndrojtur,trap,s'di me lidh 2 llafe.Rri me ca goca qe jon,si me thon,jo fort interesante.Me Olti Xhezon jan si puna e tenxheres qe gjeti kapakun qe i pershtatet!
   
 13. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  sa e vdekme qenke per oltin ti... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. rozart

  rozart Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  mund te kesh te drejte.por me njerezit qe punon 2 jave ne nje vend besoj se nje 'mirdita' apo 'sia ia kaloni'mund te thuhet(duhet).dhe kur hanim dreke ai ulej vetem(patjeter per te shmangur thasheshemet besoj). po kujt i behet vone se edhe david bechkam sdo sillej keshtu.
   
 15. rozart

  rozart Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  mendjemadh apo loqe? loqe me duket
   
 16. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  :lol: :lol:
  Te ngel hatri sikur ne vend te" l" te vija nje "k" ?
   
 17. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  xhoni :smash:
   
 18. xhoni

  xhoni Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  Si puo scherzzare ,no?
   
 19. albavina

  albavina Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

  /pf/images/graemlins/laugh.gif allora :kiss:
   
 20. viol

  viol Primus registratum

  Re: OLTI XHEZO: mr albania me i mire

   

Shpërndajeni këtë faqe