Nis protesta e opozitës/ Mijëra qytetarë në bulevardin Dëshmorët e Kombit

Diskutime tek 'Politika Shqiptare (ne te gjitha trojet shqiptare)' filluar nga Universal, 8 Dec 2015.

 1. Universal

  Universal AnonymouS

  Jo duket po tallen.
  Persa i perket Bashes ka qene ne pushtet e ja kemi pare VLERAT.Persa kohe te jete Berisha ne politike njolla qe kane lene mbrapa, nuk harrohen.
   
  Almaa'95 likes this.
 2. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  Ku nuk i vjen turp atyre qe vjedhin qytetaret e vendit te tyre..
   
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  dhuna duhet shmangur. Vetem se ata qe me veprimet e tyre duhan te tregojne dicka, te percjellin nje mesazh, apo te duan te rrezojne nje qeveri, nuk jane tufe buajsh qe shakterrojne gjithcka qe u del perpara edhe s'dine cfare bejne. Jane njerez qe kot se koti asnje nje person apo grup s'do t'i influenconte po te mos kishin vertet ne zemer dicka qe i motivon.
  Ndoshta shikojne qe duhej te ishte bere me shume dhe s'eshte bere. Apo ndoshta edhe u ka vajtur thika ne kocke.

  Ceshtja eshte se a arrihet vertet dicka ne kete forme, apo po rrezuan do te sjellin ne pushtet dike qe prape duhet rrezuar. Dhe prape, e prape e prape...
   
 4. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

  Nuk di nese me problematike eshte tema e sjellur apo komentet qe e justifikojne..
   
 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  nuk duhej te ishin me kokrra kokat e medha. Por jane te pakte ngaqe shumicen e zhduku komunizmi dhe disa, pak si shume, i hoqi emigracioni.

  Kemi mbetur me laj thaj keta qe kemi...
   
 6. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

  LIKE.....

  Dear Hillary,
  A serious situation has arisen in Albania which needs urgent attention at senior levels of the US government. You may know that an opposition demonstration in Tirana on Friday resulted in the deaths of three people and the destruction of property. There are serious concerns about further unrest connected to a counter-demonstration to be organized by the governing party on Wednesday and a follow-up event by the opposition two days later to memorialize the victims…

  Gergji SORRA.....dhe ndermjetesit ne troje apo keshtjella ishin: Carl Bildt, Martti Ahtisaari dhe Miroslav Lajcak.

  Per nuland sdihet....akoma!!!!!!!
   
  gurax likes this.

Shpërndajeni këtë faqe