Ndjenjat e momentit me nje foto

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Mystique, 28 Dec 2014.

 1. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

 2. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 3. Strategu

  Strategu Oldschool

  [​IMG]

  Sent from my SM-G935F using Tapatalk
   
  joetisti_ likes this.
 4. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 5. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 6. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  eshte i ngrohte, El@?
   
 7. Airbourne

  Airbourne Papirus rex

 8. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 9. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 10. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 11. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 12. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

 13. Anabell

  Anabell Forumium maestatis

 14. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 15. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

 16. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

 17. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

  Vozis shpejt :/ por ma falen :p
   
 18. Rimseb10

  Rimseb10 Valoris scriptorum

  Paske bo nai gjest sensual ti dhe i paske hutuar, korrupsion gjithandej
   
 19. TinkerBell

  TinkerBell Papirus rex

 20. DarkBlonde

  DarkBlonde Valoris scriptorum

Shpërndajeni këtë faqe