Ndjenjat e momentit me nje foto

Diskutime tek 'Fotografia dhe Piktura - Artet Figurative' filluar nga Mystique, 28 Dec 2014.

 1. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Dreamer and scadarsko like this.
 2. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  Balahk and Hope like this.
 3. Hope

  Hope dans ton coeur

  [​IMG]
   
  Dreamer and eleni jana like this.
 4. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

 5. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  scadarsko likes this.
 6. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

 7. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 8. Mystique

  Mystique Larg Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
   
  dev and Hope like this.
 9. Joannn

  Joannn Forumium maestatis

  [​IMG] :p
   
  scadarsko likes this.
 10. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Hahahahah
  Hajde Hajde :D
   
  scadarsko likes this.
 11. Joannn

  Joannn Forumium maestatis

  Erdha, Me prit ! :p
   
  Ermiraal and Dreamer like this.
 12. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

 13. Hope

  Hope dans ton coeur

 14. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Keke keq naq :D
   
 15. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  [​IMG]
  "I like being alone , listening to music in my own world, away from all the bullshit in life"
   
 16. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Te ta marr pak borxh kete frazen? :p
   
 17. Dreamer

  Dreamer Under the Dome

  Do paguash te drejten e Autorit ama :D
   
 18. IL__SANTO

  IL__SANTO Valoris scriptorum

  Ti je menaxheri apo te kontaktoj direkt me autoren :p
   
  Dreamer likes this.
 19. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit


  Po patjeter. :)
   
  IL__SANTO likes this.
 20. Almaa'95

  Almaa'95 Papirus rex

Shpërndajeni këtë faqe