Ndihme per patenten!

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Diavolessa, 23 Jul 2003.

 1. uni20077

  uni20077 Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  Kur je te 3kandshat ose para se me hî n`rreth, i naep perparsi makinave ** vijne kah e majta.Kur hin n`rreth, n`kjoft se del te kthesa e I ne te djatht, del per nji here tij ndeze signalin e djathte.Po dole te kthesa e II ne te djathte , mos e ndez signalin para se t`kalosh hapsinen e Ktheses I. Po ashtu ban me Kthesen e III.


  T `kjoft udha mâr`! :goofy:

  festina lente
   
 2. geek

  geek Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  ky siper do perkthyer te gogla pik kom
  ..
  o goc shtrohu mbi libra se ne internet vetem te tallin menderen dine njerezit, hec ketu vetem per te çlodhur nervat dhe per te qeshur /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 3. lezharepublik

  lezharepublik Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  Futja pa patente fare si ne ketu ne angli, po te ndaluan thuaju sapo bleva makinen dhe po e coj ta parkoj ne shtepi.


  Me respekt Marini
   
 4. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  Rregull Nr 1
  Kujdes kur tankon!!
  [​IMG]
   
 5. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  Ndiq gjithmone tabelat
  Edhe pse nuk jane te rregullta [​IMG]
   
 6. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  Diten e testit
  Paraqitja e jashteme ndikon shume! [​IMG]
   
 7. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  Shiko gjithmone nga pasqyrat
  [​IMG]
   
 8. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  Shiko gjithmone perpara
  [​IMG]
   
 9. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  Se fundi
  Humori ndonje here duhet! [​IMG]
   
 10. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Ndihme per patenten!

  Ej po i bone noi lajm Ersit, boje tamom duke ma cuar edhe mua nje haber qe po del se tani sa e bleva nje motorr te ri.
   
 11. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Ndihme per patenten!

  Shpresoj qe ti jape nje zgjidhje ketij problemi.
  Papi apo Diavolessa, problemi qendron tek ushqimi qe hame ne darke. Pasi ta hame duhet te pushojme ne nje menyre qetesuese per fizikun dhe jo duke ndejtur shtrire dhe te rene permbys ne nje krahe por duke ndejtur me fytyre nga qielli per ata qe kane verande dhe nga tavani per ata qe kane tavan. Pasi ka mbaruar dhe filmi i mbremjes duhet te shkojme te fleme dhe per te bere ndopak sex.
  Tani me vemendje: Seksi nuk duhet bere ne shume pozicione te ndryshme por duhet bere vetem ne dy pozocione. Dhe keto pozicione jane: I pari duke ndejtur permys dhe duke e lejuar mashkullin qe te veproje nga mbrapa, dhe i dyti duke ndejtur shtrire me fytyre nga qielli per ata qe bejne sex ne verande dhe me fytyre nga tavani per ata qe bejne sex ne dhoma apo banjo.
  Pasi ta kesh provuar me thuaj per rezultatet pasi kam shume paciente (vecanarisht vajza) qe kane probleme te tilla ne te kthyerit te automo-bilit.
   
 12. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Ndihme per patenten!

  Flmnd per keshillat :eek: lum ajo qe ka me marr paenten me ty /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  Pappi!
  Po per mua nuk ke ndonje fragmet felenderimi?
   
 14. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Ndihme per patenten!

  Ju lutem...

  P.s
  Ajo qe e mori paentenin me mua
  tani eshte bere pilote-kozmonaute per shuttle.
   
 15. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Ndihme per patenten!

  Oh yll grazie :kiss:

  Na i kishe dermu faqet pranej s'te falenderova /pf/images/graemlins/laugh.gif :kiss:
   
 16. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Ndihme per patenten!

  Me car? Me te puthura? /pf/images/graemlins/laugh.gif


  Il sesso fa bene alla salute! -Anche per prendere la patente /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. blendiys

  blendiys Primus registratum

  Re: Ndihme per patenten!

  grazie grazie!!
  Suksese ne test,presim qerasje!!
  :thumbsup:
   
 18. Re: Ndihme per patenten!

  Hemi se fundi e morre patenten apo akoma nuk e ke dhen provimin??
   
 19. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Ndihme per patenten!

  Jam mbyll shkollat ne Gusht /pf/images/graemlins/wink.gif Me 4 shtator kam provimin /pf/images/graemlins/wink.gif

  Flmnd per mbeshtetjen e nalte qe bete te gjithe /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 20. Re: Ndihme per patenten!

  Diavollesa ... fa caldo!
   

Shpërndajeni këtë faqe