Ndihme per patenten!

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Diavolessa, 23 Jul 2003.

1. Diavolessa

Diavolessa Valoris scriptorum

Ndihme per patenten!

Du me marr patenten e e kam lexu pak librin , por s'em hy gje ne tru.
    Javes tjeter rregjistrohem tek shkolla..pas rregjistrimit duhet te kaloj nje muaj e nje dite qe te jap provimin. Ne se dikush mund te me ndihmoj per me marr ikyt dreq patente do ja dija per nder. Ndrysh kur ti shpjego kush ndrysh kur meson vete /pf/images/graemlins/frown.gif

1) Ata qe kan marre patenten mund te shkruajne ndonje quitz o gje.

2. geek

geek Primus registratum

Re: Ndihme per patenten!

prandaj spo te ze gjumi ty?
    >>>quiz <<<
    ej kur te maresh patenten, me thuaj qe te tregoj se ku blihen <ricarica_patente> per te mbushur piket

3. Diavolessa

:kiss: grazie /pf/images/graemlins/wink.gif

Ne shtator me 3-4 jap provimin. Ishalla e mor /pf/images/graemlins/frown.gif

4. Diavolessa

Si ishte ajo puna e 20 pikeve? E kam ngju ne tv...por s'kam pas kohe me lexu /pf/images/graemlins/frown.gif

5. tirana

tirana Primus registratum

Kujdes meso kete mire se ta pysin te sigurt

6. Diavolessa

Hahahahhahahhaha Muno /pf/images/graemlins/smile.gif Me e pas ishtu e kisha mor me kohe patenten una /pf/images/graemlins/laugh.gif

7. Erind

Erind Forumium maestatis

papo, kur te dalesh ne rruge me makine me bej nje cere qe mos te dal une.
    ps. nese me do te miren /pf/images/graemlins/laugh.gif :angel: /pf/images/graemlins/laugh.gif

8. romeo

romeo Forumium maestatis

kujdes kete sinjalin se ta kerkojne gjithnje

9. Never Alone

Never Alone Primus registratum

Hajde moj ne USA thjesht ben nje test te vogel, edhe i jep makines nja 100 metra e parkon e ta japin patenten /pf/images/graemlins/wink.gif cfare shkollet? ketu te thojne ne ta majte me dale ne rruge del edhe pac fat /pf/images/graemlins/smile.gif

10. Sallaku

Sallaku Primus registratum

Ta japin edhe ktu pa shku fare te Autoshkolla vetem ti njohesh e jepi ca euro
    Nuk del ktej afer ishalla se kom fryke una
    ne lombardi e kam fjalen

11. geek

geek Primus registratum

po ti mo qe ke umbur fare; e ke akoma patenten apo do besh 3 here kursin per te kompensuar piket?? edhe na dil ndonje xhiro

12. Diavolessa

:smash: :smash: :smash: :mad:

Behuni icik me serioz pls.....Nuk tallem dua ndonje ndihme taman :cry:

13. Boby

Boby Primus registratum

Diavolesa po ti thuj ku i ke veshtiresite me te medhaja qe te te ndihmojme ne.S'njeh mire tabelat?S'di cili eshte primar ne kthesa dhe ne rreth?Keto jane problemet me te medhaja per shembull.

14. Diavolessa

Jo te gjitha tabelat i di /pf/images/graemlins/frown.gif Makines di ti jap pak, por kur marr kthesen nga e djathta ne te majte jam Ok....Nga e majta ne te djathte kam pak veshtiresi. E njejta gje me ndodh me moto o bici /pf/images/graemlins/frown.gif
    Gjithsesi do me ndihmonit shume ne se mi thoni pjeset e makines ene ca tabela /pf/images/graemlins/blush.gif Te gjitha.

Flmnd.

15. komino

komino Valoris scriptorum

kujdes me bicikletat e kembesoret

kujdes kur te thote kontrollori "kthehu ketu" se zakonisht e kane me hile. Kontrollo gjithmone tabelat se mos hyn kundervajtje.

mos harro se precedenza i jepet atij ne te majte (ne itali) kujdes ne rotonda

16. tirana

tirana Primus registratum

S'ka gajle.. masi te kesh hudh nga biçikleta nja tre kater vet, te meso vet zanoti /pf/images/graemlins/laugh.gif

17. Diavolessa

mos harro se precedenza i jepet atij ne te majte (ne itali) kujdes ne rotonda

Une e di qe precedenza i jepet gjithmone atij ne krah te djathte :confused: :confused: :confused:

18. mostro

mostro Putraku

una e mora patenten 20dite perpara,dhe isha m i miri i kursit.ezaminatori kur me pa u habit ene njeli me goj hap ene me gjisht mrena....come te non ce nesuno"me tha.....me duket se qe buho /pf/images/graemlins/laugh.gif
    diten e provimit vishu me nai mini-mini,mundesisht ene pak transparent.....mos i jep precedenc as edhe njonit,ku ka stop se mos bosh gabim me nalu se te boçun....parakalo si majtas dhe djathtas se po hece ngadal i merzite..... /pf/images/graemlins/laugh.gif

19. Diavolessa

Hahahahahhahahahaahhahahahahhahah /pf/images/graemlins/laugh.gif

20. komino

komino Valoris scriptorum

shef ti!!!!
    /pf/images/graemlins/laugh.gif zene se e more patenten /pf/images/graemlins/laugh.gif

:cry: me mbyti injoranca mua :cry:

Shpërndajeni këtë faqe