Na u befte 100 vjeçe Liora..Urime !

Diskutime tek 'Antarët e forumit' filluar nga KrimiN'Aksion, 26 Dec 2015.

 1. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  Universal, Solaris, h3o and 1 other person like this.
 2. katsune

  katsune cherry blossom

  Gezuar ditelindjen hermetica. Te uroj cdo te mire ne jete dhe mundesine per ta shijuar jeten intensivisht :)
   
  Solaris, h3o and joetisti_ like this.
 3. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  Edhe 122 hermetica!
  Qofsh perhere e lumtur. T'u realizofshin gjithe endrrat.

  Nje perqafim dhe nje puthje ne zemer! Gezuar!
   
  Solaris and h3o like this.
 4. Mirabel

  Mirabel Locus omnem

  Edhe 100
   
  Solaris and h3o like this.
 5. h3o

  h3o Papirus rex

  Edhe 500! :)
  E me jete te lumtur.
   
  Solaris likes this.
 6. e panjohura

  e panjohura Valoris scriptorum

  Urime,i gezofsh edhe 100 te lumtura:)
   
  Solaris and h3o like this.
 7. Solaris

  Solaris Suadade... Anëtar i Shtabit

  Ohh.
  Po sa surprizë e bukuur! Nuk e prisja sinqerisht , paske qene i vëmendshem o Krimi si e zbuloveeee more!!

  Shumë shumë faleminderit nga zemra për urimet e juaja! Gëzuar qofshit edhe juve e të keni mbarësi!

  Përqafime për të gjithe. :dashuri:
   
 8. Balahk

  Balahk Locus omnem

  Nje dite me krishtin paske lindur liora?:) e vura re edhe une,por nuk kisha se si ta uroja:)

  edhe 100 dhjetore te tjere liora:):)
   
  Solaris and h3o like this.
 9. Pupa_Jojo

  Pupa_Jojo Forumium praecox

  Edhe 100 vite te lumtura :)
   
  Solaris likes this.
 10. KrimiN'Aksion

  KrimiN'Aksion Forumium maestatis

  U kujtove shume heret...
   
 11. Eksperti

  Eksperti Primus registratum

  Ku behet liora, prsh nga Krimi :)
   
 12. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  hermetica, mos i mbushsh te 1000 vjetet aman aman! Vafsh vetem 999,999 vjet! Se na ke harruar, ja pse!

  nje puthje ne faqe !
   
 13. Eléonoré

  Eléonoré Valoris scriptorum

  Urime Liora!

  Te pershendes me filmin Solaris.

  Endrra e bashkeshortit tim ka qene te kete nje Solarium. Une vete nuk e duroj dot diellin. Ne qofte se dal ne diell, me duhet te pakten nje ore te cmesohem me driten e tij. Shtepia pavaresisht nga drita natyrale e dites mbytet ne erresire dhe me duhet te ndez te gjitha llampat ne te dyja katet.

  PS. Mos fol kurre me parukieret e tu. KURRE. Ata vertete te bejne masazhe te embla ne floke por kane edhe gershere ne dore!


  Sweety EL.
   

Shpërndajeni këtë faqe