Muzika jugosllave ne dekada

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga koppertoni, 25 Apr 2004.

 1. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  Une kam qene e vogel athere (ne vitet '80), por kam patur dajen, i cili i bie firzamonikes e i kendonte shume bukur kenget jugosllave.
   
 2. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  Mirsa /pf/images/graemlins/wave.gif ma gjej pak kush e kendon kete kenge? /pf/images/graemlins/shrug.gif


  http://www.speedyshare.com/952914456.html /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 3. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  Nuk e di Altin. Nuk me hapej.
   
 4. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

 5. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  Prap s'hapet gje /pf/images/graemlins/angel.gif
  Nje kengetare serbe qe me pelqen shume quhet Dara Bubamara, ka kenge shume te lezetshme.
   
 6. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

 7. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Mirsa provo kete por ste beri dhe kjo ke problem kompjuterin /pf/images/graemlins/confused.gif /pf/images/graemlins/shrug.gif

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  http://rapidshare.com/files/15313072/Track_11.mp3.html /pf/images/graemlins/wave.gif

  [/ QUOTE ]

  /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 8. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  kam problem kompjuterin /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  Flm per kaq sa me ndihmove /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 10. Mirsa

  Mirsa Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  asgje Altin /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 11. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

 12. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

 13. Argjenti

  Argjenti Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  Per juve qe e pelqeni muziken serbe edhe me e mire eshte muzika RUSE,kineze dhe kubaneze.Ju preferoj qe ta degjoni se bashku ne tandem me kryebashkiakun e TIRANES.
   
 14. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Per juve qe e pelqeni muziken serbe edhe me e mire eshte muzika RUSE,kineze dhe kubaneze.Ju preferoj qe ta degjoni se bashku ne tandem me kryebashkiakun e TIRANES.

  [/ QUOTE ]

  Cdo njeri ka qefin e vet per muziken dhe per cdo gje /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 15. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

 16. kurkushi

  kurkushi Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  [/ QUOTE ]

  Cdo njeri ka qefin e vet per muziken dhe per cdo gje /pf/images/graemlins/grin.gif

  [/ QUOTE ]
  Sigurisht qe e ka por vetem atehere pasi te jete bere njeri!
   
 17. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />


  [/ QUOTE ]

  Cdo njeri ka qefin e vet per muziken dhe per cdo gje /pf/images/graemlins/grin.gif

  [/ QUOTE ]
  Sigurisht qe e ka por vetem atehere pasi te jete bere njeri!

  [/ QUOTE ]

  Ste kuptoj ku e ke muhabetin /pf/images/graemlins/grin.gif
   
 18. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

 19. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

 20. notorious

  notorious Primus registratum

  Re: Muzika jugosllave ne dekada

  ore ALTIN... gjall esht kjo Lepa Brena... nga esht kjo Serbe apo Kroate...?

  mu me ka pas pelqy shum ajo arixheshka simpatike Esma e gjen dot...?
   

Shpërndajeni këtë faqe