Mundesi per te rinjte shqiptare

Diskutime tek 'Blogosfera Shqiptare' filluar nga Rozafat, 21 Nov 2017.

  1. Rozafat

    Rozafat Primus registratum

    https://www.famapedia.com/w/Mundesi-per-te-rinj
    me iniciativen time ne kete faqe inte3rneti kam hapur nje link te ri ku çdo person qe ka informacione per trajnime, bursa dhe mundesi te gjashme mund t'i shperndaje. Koha te ndihmojme njeri tjetrin
     

Shpërndajeni këtë faqe