"MISS"-et Shqiptare ne vite....

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga TranofiljA, 6 Jun 2003.

 1. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  :thumbsup: bravo bravo...tani shquhemi edhe per inteligjence :book:
   
 2. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Fillimisht postuar nga Une:
  Mu me ka kalu mosha ....po mbushe 20 vjec s te pranoje me ne nje konkurs bukurie...

  Pastaj postuar nga un4given:
  kush tha mi ti qe nuk pranokan mbi 20 vjec? ka sa te duash qe jane mbi 20...

  S ke degju ndonjehere te flitet per nje figure letrare qe quhet "hiperbole"????? :eek:

  Eshte thjeshte nje menyre per te vu me teper ne dukje nje dukuri e cila ka prirje te theksume per te marre permasa te tille te cilat ty,nga menyra se si une e kam shprehe,per momentin mund te te duken te ekzagjerume. :shrug:
   
 3. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  jo mi, kjo qenka hiperbola? /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif
  nejse une thashe se mos e kishe marre vesh gabim dhe e vetmja gje qe te mbante larg pjesemarrjes ishte mosha /pf/images/graemlins/smile.gif

  dhe te lutem shume mos na perdorni "hiperbola" vend e pa vend, se robi i shkrete s'e merr vesh se si e thoni dhe vetem e lexon ate qe thoni /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  nuk e di pse kam idene qe kjo s'eshte denisa kola!!
  ajo (denisa) eshte me sy te shkruar dhe jo me shume se 17 vjec!!! :confused:
   
 5. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  :eek: 17 vjec eee :confused: jo jo ta garantoj une qe nuk eshte aq :thumbsup: pale me ke e ngatarron :rolleyes: ajo te fotoja me siper eshte missi :angel:
   
 6. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Un them qe kjo Denisa nuk ka qene per Miss jo se nuk esht e mir por jo aq sa per tu bere Miss, nejse arsyen e di pse gjithmone e marrin ata qe se meritojn :shrug:
   
 7. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Po i ngaterroni misset njera me tjetren.Kjo ketu poshte eshte DENISA ,mbiemri CELA.dhe eshte 17 vjec (para 2 vjetesh kur u shpall miss akoma ishte ne klase te 8)

  [​IMG]

  Kurse kjo ketu eshte DENISA,mbiemri KOLA dhe eshte 20 vjec

  [​IMG]

  Jane adashe dmth! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 9. Princesha

  Princesha Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 10. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Nejse opinioni yt ky... :shrug: per mua eshte 1-sh :thumbsup:
  Nga e di ti qe s'me begenis ajo tjetra muve mi :rolleyes: sikur me ke pa ne foto ti mu :cool: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  u're right kerkoj falje!!!!!!!!
   
 12. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 13. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  pse "ka hedh shtat" eee :eek: :devil: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 14. bolonjezja

  bolonjezja Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  shtatin lere ti,........po fshati qe duket s'do kallauz....krahasoji pak te dyja fotot:ku D.Cela eshte jo aq e trukuar ,aq "ne montazh"sa D.Kola........dhe shikoje ndryshimin.Ajo D.Kola mund te jete vajza me mire e Shqiperise,inteligjente e te gjitha,por te betohem qe per miss nuk me duket...megjithese eshte simpatike. :shrug:
   
 15. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 16. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 17. Florus

  Florus Forumium maestatis

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 18. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 19. Petroninsja

  Petroninsja Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 20. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   

Shpërndajeni këtë faqe