"MISS"-et Shqiptare ne vite....

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga TranofiljA, 6 Jun 2003.

 1. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Une po filloj me te paren e miseve....

  Valbona Selimllari

  [​IMG]

  Miss Albania 1991
  Mrs Globe 1999

  Hajde hudhuni me te tjerat /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Kuqalashja

  Kuqalashja Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Mrs Globe?? Is the chick married?

  Mu me kan' pelqy Zguro dhe Kospiri, dy femrat me fine te dala nga ato spektakle qesharake.

  :shrug:
   
 3. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  ..do jete martuar besoj :rolleyes:

  Ja ku eshte dhe Anisa Kospiri (zuri vendin e 8-te tek Miss Universe 2002)

  [​IMG] [​IMG]

  Anjeza Maja

  [​IMG] [​IMG]

  Venera Mustafa
  [​IMG] [​IMG]

  ..te tjerat me vone.
   
 4. Emy

  Emy Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  [​IMG] miss albania e cila nuk hyri as ne 15tshet per mendimin tim ska qen aq e mire me pamje edhe trup
   
 5. Emy

  Emy Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  dmth tek miss universi 2003
   
 6. ruud

  ruud Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  mua Valbona me pelqen zakonisht mendoj qe eshte me e bukura nga miset.
  na sillni ca foto ju lutem....
   
 7. ruud

  ruud Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  [​IMG]
   
 8. vosa

  vosa Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Ide interesante ishte kjo e hapjes se kesaj teme, por une nje verejtje kam! Si mund te vendoset Anjeza Maja ne kete faqe?? Ajo jo qe Miss Albania nuk ka dale ndonjehere po edhe kur e cuan si zevendesuese e Anisa Kospirit(meqe Anisa studionte ne gjERMANI) ne konkurse te tjera si Miss World ejt as ne dhjeteshe nuk u fut... une per vete nuk e quaj Miss ne vite nje personazh te tille
  Apo e kam gabim?
  PS: pastaj midis nesh nuk ju duket se ka nje hije fshatareje? /pf/images/graemlins/wink.gif

  :kiss: :kiss: :kiss: per te gjithe
   
 9. TranofiljA

  TranofiljA Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  ..edhe ka mundesi Omelsine, por une e vura me shume meqe kishte perfaqsuar Shqiperine tek Miss Earth :rolleyes:
  Une per vete nuk e kisha degjuar me pare....por nuk besoj se ka shume rendesi.
  Vetem nje gje nuk kam kuptuar...pse bejne Miss Shqiperia dhe Miss Albania?

  Gjeta ca foto te fitueseve te Miss Shqiperia:

  Miss Shqiperia

  Aldona Elezi '98

  [​IMG] #17 [​IMG]

  Elisabeta Gjonpali '00

  [​IMG] [​IMG]

  Denisa Çela '01

  [​IMG] [​IMG]

  Zajmina Vasjari '02

  [​IMG]
  ..edhe KTU!! ..se eshte foto shume e madhe.
   
 10. jim_albanian_morrison

  jim_albanian_morrison Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  para valbona gjithmone me e mira
   
 11. hot

  hot Hotgirl

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  valbona mo e mira nga te gjitha..anisa kospiri shum simpatike,fine dhe inteligjente..(moj po sikur zuri vendin e 7-te kjo mos gaboj??!!)
  kto miss shqipria sjane gje asnjera..ajo zajmina njehere si shum e abuzuar me duket mua..
  edhe ajo anjeza maja mu si fshatare mduket muve,jo vetem na pamja po edhe na ment e kokes
   
 12. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  mis Shqiperia me e bukura nder vite eshte ajo e vitit 2004.Edhe miss bota u shpall.
   
 13. hot

  hot Hotgirl

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 14. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 15. Guest

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  ua ke gjet! :thumbsup:
   
 16. hot

  hot Hotgirl

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 17. assassino26

  assassino26 Primus registratum

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Fjala ime ne vesh te zotit,po une perfitoj nai gjo apo do jem nga ata qe do vras veten poshte ballkonit tat
   
 18. hot

  hot Hotgirl

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 19. Guest

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   
 20. hot

  hot Hotgirl

  Re: "MISS"-et Shqiptare ne vite....

  Jashte teme!
   

Shpërndajeni këtë faqe