Minogue e lumtur për Ritës që do ta zëvendësojë në “The Voice”

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 26 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]


  Këngëtarja australiane Kylie Minogue është shprehur e lumtur që ylli me prejardhje shqiptare Rita Ora do të zëvendësojë atë në rolin e gjyqtares në “The Voice of United Kingdom”.
  [​IMG]

  Krijuesja e hitit “Into The Blue” më herët gjatë këtij viti dha dorëheqje nga roli i trajneres dhe do të zëvendësohet nga Rita në shoun që do të fillojë vitin e ardhshëm.

  [​IMG]

  “Jam shumë e lumtur që Rita do të më zëvendësoj. Mendoj se do të jetë e shkëlqyeshme”, ka thënë Minogue.

  Ora në rolin e trajneres do t’i bashkohet Ricky Wilsonit, Will. I.Am dhe Sir Tom Jones, ndërsa audicioni do të fillojë në muajin tetor.

  [​IMG]
   
  Mistrec and tropojanja like this.

Shpërndajeni këtë faqe