Michelle sërish shtatzënë, ajo tregon barkun! (Foto)

Diskutime tek 'VIPat me famë botëore, klubi i Fansave' filluar nga BeRaTsi_MiZeRje, 19 Sep 2014.

 1. BeRaTsi_MiZeRje

  BeRaTsi_MiZeRje Aktivist i AlbForumi

  [​IMG]

  Një bark i rrumbullakosur lehtësisht dhe e veshur e gjitha me të bardha në më pak se një muaj nga dita e dasmës. Showgirli Michelle Hunziker, është fotografuar duke shëtitur në një park në Milano, së bashku me vajzën e saj Sole, duke konfirmuar publikisht për herë të parë edhe me pamje lajmin për shtatzëninë e saj.
  [​IMG]

  Michelle pritet të sjellë në jetë fëmijën e saj të tretë në muajin shkurt, pas vajzës Aurora e lindur nga martesa me këngëtarin Eros Ramazzotti dhe Sole, e lindur nga lidhja që ka me partnerin aktual Tomaso Trussardi.

  [​IMG]

  Tashmë Michelle ndodhet në muajin e katërt të shtatzënisë dhe duket e qetë, ndërsa në 10 tetor do të martohet me babanë e vajzës Sole dhe fëmijës që mban në bark, Tomason.

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe