Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

Diskutime tek 'Dashuria' filluar nga Alanis, 12 Aug 2003.

 1. beshbossi

  beshbossi Primus registratum

  Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

  te flej deri neser pa asnje mendim shqetesues!!u know mr love!!!
   
 2. jim_albanian_morrison

  jim_albanian_morrison Primus registratum

  Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

  jam krejt i vetem i leshuar nga bota perreth i lene ashtu padashur ne intimetet,e une ne fillim ndruhem te mendoj pasi ne mendje me vine nje ser ngjarjesh te kaluar dhe pikerisht mes tyre ka disa qe nuk me pelqejne.marr frym thelle dhe mundohem te humb ne imagjinat ja jap ne fillim mendjes dashurine dhe ashtu pa e kuptuar i kushtoj pak vemndje koha kalon dhe une kuptoj qe spo beja gje tjeter vec se po mendoja per te pra per dashurine e vjeter per ate te cilen mua me mban gjalle marre serisht frym thell dhe kerkoj tja kthej mendimet kesaj bote pra shkollesh ose dickaje tjeter qe me sherben per te sotmen dhe per te ardhmen ne kete bote por sdjehem mire dhe kthehem perseri tek dashuri e pare tek ajo qe me lindi dhe tek ajo qe do me marre dhe e ndjej veten te pafuqishem nga syte me rrjedhin lot dhe dhe buza me dridhet nga emocionet ndjej dicka qe me kumbon ne shpirt dhe kuptoj qe ajo cka ndjej je ti,ti qe me dhe jete,ti qe me mban gjalle e ashtu i heshtur kuptoj qe dashuria ime nuk eshte hedhur kot por ajo i eshte falur dickaje te pavdekshme pra ty................
   
 3. ketitopi

  ketitopi Primus registratum

  Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

   
 4. ketitopi

  ketitopi Primus registratum

  Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

  me ke shkri fare.kjo po qe ishte e bukur [​IMG]
   
 5. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

  Mire merruni pak me kete para se te flini.
  [​IMG]
   
 6. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Mendimi qe ju mundon para nje nate te gjate.

  Vazhdo se je mire.
   
 7. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  ka plot realitet te perballesh me problemet. Kur flasim per 'endrra', duhet te jene te tilla vertet. Une ne endrra i kam punet ne rregull. Fitoj gjithmone une :p
   
 8. Artin

  Artin Papirus rex

  Këto janë kohë të shkuara... tani nuk na zë më gjumi duke menduar/ëndërruar në errësirë...
  Tani na zë gjumi duke kullotur sytë në ndonjë ekran kompjuteri, ose telefoni...
   
  Jorina_ likes this.
 9. Frank

  Frank Forumium maestatis

  Ne cilin krah te fle, majtas apo djathtas :p
   
  joetisti_ and Jorina_ like this.
 10. Jorina_

  Jorina_ Forumium praecox

  Kush lindi para veza apo pula? ose edhe kjo me mundon shume..... a pin uje peshqit? :bang::eek::p
   
 11. Jorina_

  Jorina_ Forumium praecox

  Hahahahaha sa bukur e ke thon mor plak bravo
   
 12. hummingb

  hummingb Primus registratum

  I know I'm crazy, if tomorrow I go back to Albania and meet my whole society
   
 13. joetisti_

  joetisti_ Locus omnem

  vras mendjen dhe them me vete... "sa e gjate do te jete kjo nate...!"
   
 14. Artin

  Artin Papirus rex

  Titulli nuk përputhet me shtrimin e temës, prandaj po i përgjigjem temës...
  Ëndërroj për gjëra të bukura... por nuk zgjat shumë, se më zë gjumi.
   
 15. Nela0

  Nela0 Primus registratum

  Ne endrra shoh vetet e mia te tjera qe ekzistojne ne dimensione te tjera ... (Di qe kam provuar shume gjera atje)
   

Shpërndajeni këtë faqe