Makinat luksoze

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Njoftime, 6 Apr 2006.

 1. dahlia

  dahlia Grupi i të çmëndurve!

  Re: Makinat luksoze

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  /pf/images/graemlins/tipsy.gif Ec ,o se le nam ...nuk blen shqiptari makine po nuk qe e vjedhur.. /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [/ QUOTE ]
  Nuk eshte teme marketingu kjo yll, ku une t'i bej reklame makinave te kompanise sime.
  Thjesht keto jane per te zgjeruar pak horizontin dhe mesuar dy gjera me shume /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Dahlia mos po thoshe per kete Bughattin qe ka qene me i shtrenjti per 2005-en?

  [​IMG]

  [/ QUOTE ]


  Yesssssssss
  Per kete e kisha fjalen une. Di ti japesh ti kesaj??
  Po pres xhiron une /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  Po moj ta beja me gjithe qejf po kush mendon se mund ta kete rastin t'i hipi ndonjehere asaj? /pf/images/graemlins/rolleyes.gif

  Bentley GT me cmimi mbi 160 mije dollare.

  [​IMG]
   
 3. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  Dje filloi Top Channel nje emision per automobilat dhe po i thurrte lavde Aston Martin DB 9 dhe po thoshin qe ishte me nje çmim diku tek 110,000 sterlina.

  [​IMG]
   
 4. Daniel H

  Daniel H Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  Burra: Cilen do zgjidhnit?

  [​IMG]
   
 5. KoDoShi

  KoDoShi Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  EBM...s'po m'duket gjo kjo femra...k'shtuqe më mir po zgjedh makinën...ndryshonte puna po te ishte ndo1 brune n'vend asaj bjondinës /pf/images/graemlins/tipsy.gif
   
 6. mozaiku

  mozaiku Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  Osht faji i sandaleve Kodi! Model gjyshesh do thosha une, plus qe celesi i suksesit nuk eshte me tregu jashiqar /pf/images/graemlins/laugh.gif, por efekti "Vedo, non vedo; ma quel che cedo, cos'è?" /pf/images/graemlins/laugh.gif...
   
 7. personazh

  personazh Valoris scriptorum

  Re: Makinat luksoze

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  Burra: Cilen do zgjidhnit?

  [​IMG]

  [/ QUOTE ]

  me nji nga kjo kap 100 nga ajo! gjeje kush eshte, dhe gje çin du un /pf/images/graemlins/tonguee.gif
   
 8. ameba

  ameba Forumium maestatis

  Re: Makinat luksoze

  </font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
  me nji nga kjo kap 100 nga ajo! gjeje kush eshte, dhe gje çin du un /pf/images/graemlins/tonguee.gif

  [/ QUOTE ]

  Nazhi mos ke dash me thane qe do me fillu nje kariere si protektor... /pf/images/graemlins/tonguee.gif se ene me nje Bjonde te mire kap nja 10 makina te mira /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/idea.gif
   
 9. Agon

  Agon Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  une do e marr ferrarin. se me ate i gjej edhe nja 50 bjondinash si kjo
   
 10. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  [​IMG] /pf/images/graemlins/wave.gif
   
 11. nejse

  nejse Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  Bently gt me pelqeka /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 12. olololol

  olololol Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  [​IMG] /pf/images/graemlins/thumbsup.gif Ket du LYMI /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
   
 13. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Makinat luksoze

  Lymo ce do se ti me 2 raki e 2 qofte boke kerdine /pf/images/graemlins/laugh.gif. Do ti hapesh pune vetes /pf/images/graemlins/laugh.gif !
   
 14. llapaqeni

  llapaqeni Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  lymo ec e mer karrocen me kal te qazimit te files e je OK me forumin tija
   
 15. ALTIN

  ALTIN Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  [​IMG]

  /pf/images/graemlins/eek.gif
   
 16. Guest

  Re: Makinat luksoze

  [​IMG]
   
 17. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  [​IMG]
   
 18. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  [​IMG]
   
 19. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  [​IMG]
   
 20. Hellena

  Hellena Primus registratum

  Re: Makinat luksoze

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe