Makinat e preferuara

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Diavolessa, 15 Nov 2002.

 1. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 2. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 3. Vangjush

  Vangjush Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Po e kam pare dhe kam hipur, eshte klas fare. Te dukej vetja tamam si ne shtepine tende. Po kot nuk i thone 45000 euro (flas per ne itali), 3000 kubik diesel, 260 km/h, 6 marsha, gps, cd radio, e gjitha e bazuar vetem mbi elektroniken.
  45000 euro dhe i ke celsat ne dore....
  Po ku ti gjesh gjithe keto.........
   
 4. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 5. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  ne kohen e diktatures


  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]
   
 6. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  emigrantet sjellin makinat e para:


  [​IMG]


  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
   
 7. romeo

  romeo Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  shqiperia sot


  [​IMG]  [​IMG]


  [​IMG]


  [​IMG]
   
 8. godfather

  godfather Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  BMW M3 CSL


  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
 9. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Nuk e kisha fjalen per 745 por per M-7...Dhe nuk besoj ta kesh provuar se nuk ka dale akoma ne shitje.

  Per ket er lum miku....
   
 10. hot

  hot Hotgirl

 11. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Cilin "love" ti yllo? Gomarin apo gomaristin? /pf/images/graemlins/laugh.gif :lol: /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 12. hot

  hot Hotgirl

  Re: Makinat e preferuara

  te dyja cuno!!
   
 13. fiks2003

  fiks2003 Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Makina qe kom vete nga kjo ndryshon vetem ngjyre,a imja eshte gri metalixato. :thumbsup:
   
 14. AlbiD

  AlbiD Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Per vete do te preferoja nje Lincoln Navigator ose Mercedes SL 500 :thumbsup:
   
 15. bengu

  bengu Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Lista ime:

  GTI V6 R32

  [​IMG]

  BMW M3 GTR

  [​IMG]

  Ferrari Modena 360 F1

  [​IMG]

  Maserati Spyder

  [​IMG]
   
 16. GT500

  GT500 Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Me te thene te drejten makina me e preferuar per mua eshte Toyota Supra e 95 3.0l motorr Twin Turbo dhe gjithashtu Nissan Skyline 3.0l motorr dhe kjo.
   
 17. klevis kocareli

  klevis kocareli Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  3rd gen. rx7 with a 3 rotor and of course nje testarossa would be nice
   

Shpërndajeni këtë faqe