Makinat e preferuara

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Diavolessa, 15 Nov 2002.

 1. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 2. TEA

  TEA Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Qe baba ne maqina ime e preferuar /pf/images/graemlins/laugh.gif


  [​IMG]
   
 3. a-alket

  a-alket Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  keto makinat me poshte jane ato qe sipas mendimit time hyjne tek "when not if"... /pf/images/graemlins/tongue.gif

  midis $17K - $22K
  Nissan Altima 2.5SE, 3.5SE
  Nissan Sentra SE-R Spec V
  Mazda6

  midis $25K - $32K
  Subaru Impreza WRX
  Mercedes C220
  Audi A4
  Nissan 350Z
  Infiniti G35, G35 Coupe
  Saab 9-3
   
 4. a-alket

  a-alket Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara
   
 5. Xhada

  Xhada Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  para disa javesh isha ne nje autoshow qe u be ne downtown Detroit, kishte makina nga me te ndryshmet por keto te trejat me terhoqen me shume. Ksaj te pares nuk ja di emrin /pf/images/graemlins/laugh.gif por diku nga viti 2010 do dale ne shitje [​IMG]

  ja edhe Ferrari [​IMG]

  kur te bohem me pare do blej kte Audin /pf/images/graemlins/laugh.gif [​IMG]

  ps. me falni qe fotot nuk jane te cilesise se pare.
   
 6. a-alket

  a-alket Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  ajo e verdha eshte Lamborghini Murcielago
   
 7. Xhada

  Xhada Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  uuu po smarty here u go /pf/images/graemlins/laugh.gif [​IMG]
   
 8. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 9. SEXY_FIERAKE

  SEXY_FIERAKE Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  ku ka si Cadillac
   
 10. ervin

  ervin Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Vdes per BMW sidomos X25.
   
 11. EsSsTeLa

  EsSsTeLa Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  oh my goddd
  Un vdes per nje Bmv me 4 vende,te kuqe cabriolet,oooooooooooooooooooooooooo do vdesss:p
  Qe do e kem ....do e kem,por se kur dhe me cfare menyrash... me then te drejten nuk e di,lol:)
   
 12. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  po pse ben te tilla shaka moj sa do ta beja dhurat /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 13. Artur IDRIZI

  Artur IDRIZI Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  VETEM BENZ............. :cool:
   
 14. leon

  leon Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Forca McLaren
   
 15. leon

  leon Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  McLaren MP4/18 nje motor me 930 kuaj fuqi
   
 16. blackpimp

  blackpimp Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Mos vdeksha pa e blere nje PORCHE 911
   
 17. mostro

  mostro Putraku

  Re: Makinat e preferuara

  GOLF 1-SH /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Anasykaltra

  Anasykaltra Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Makina Vinit. /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 19. ^_^

  ^_^ Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Volvo 850 , me software upgrade duke cuar presionin ne 19.8 psi , 25 litra , 5 cilindra 20 valvola, turbo injection, model 92-95 (jane te vetmet qe u behet upgrade software dhe chip i kontrollit )
   
 20. blackpimp

  blackpimp Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  hahaha.. tani ke folur si duhet.
   

Shpërndajeni këtë faqe