Makinat e preferuara

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Diavolessa, 15 Nov 2002.

 1. Ian

  Ian amos

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 2. Ian

  Ian amos

  Re: Makinat e preferuara

  This is Lexus ES 2003 the car that I am thinking to buy this year
   
 3. Ian

  Ian amos

  Re: Makinat e preferuara

  LEXUS SC 2003
  This is the ONE

  [​IMG]
   
 4. Danae

  Danae Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  shifet se merdhas krejt per jaguar futbollisti,kam postu dy here rresht.
  kur fillon reklama e jaguar,as fryme nuk marr dot...keq puna:)
   
 5. alinos

  alinos Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Si shkruhet Porsche?!

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  hanino hallall ta boft zoti ,porsche me pelqe dhe mu sidomos GT (jo per gjo po aty puno dhe goca tezes time) /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 7. i'll_wait_4_U_in_Heaven

  i'll_wait_4_U_in_Heaven Forumium praecox

  Re: Makinat e preferuara

  I just bought a red convertable BMW--> used $8000

  a gift for graduation from my Daddy /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 8. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  aspire shpirti lalit ma bo i xhiro /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. i'll_wait_4_U_in_Heaven

  i'll_wait_4_U_in_Heaven Forumium praecox

  Re: Makinat e preferuara

  o zot une menova se jam ma fukarai ketu /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Usta.. no so capire cfar me thua :confused: /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Raven

  Raven Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Dje kam pa perballe McMariott 1 Benz AMG 500 CL
  Ma ka heq trunin totalisht, gjys ore ne rruge duke e studju nga te gjitha anet, ishte yll!!!

  j.

  P.S. Sidoqofte endrra ime eshte ti jap 1 Porsche-i nga Barcelona-Paris-Londer me te dashuren perfekte ne krah...do mbetet pergjithmone enderr ama...jo per te dashuren perfekte po per Boxter S /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Tatra nga ato me 16 Rrota kur je siper asaj je mbreti i gjith korsive
   
 12. eM

  eM Paper Moon

  Re: Makinat e preferuara

  Usta ate foton e pare une e kam poster ket dhoma! /pf/images/graemlins/smile.gif

  po mendoj ta heq se me ka ikur gjumi fare qe kur e ka vene aty... :smash: :rolleyes:
   
 13. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makinat e preferuara

  Kete dua une... /pf/images/graemlins/tongue.gif

  [​IMG]

  2003 Chrysler PT Cruiser Turbo

  [​IMG]

  Ngjyra eshte ideale fare. /pf/images/graemlins/smile.gif

  [​IMG]

  KAQ dua. /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 14. Eri

  Eri Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Po shof qe shumica e cunave dhe gocave pelqejne shume BMW.
  Hallall buka me dhalle se me te thone te drejten nuk ka makine si BMW
  [​IMG]

  a ka ndonjoni noi gjo ne kundershtim ???
  [​IMG]

  po me kte kishit gjo???
  [​IMG]

  [​IMG]
   
 15. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Qyqe, ti qeke goce per tu mar per grua, s'dashke vetura te shtrenjta /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makinat e preferuara

  :smash: :smash:

  Mos ma degjenero muhabetin neper kanale qorre mu ti re :smash:

  Po pse te duket i shtrenje Chrysler-i im ty e s'tu dukerka Lamborgini i PaperMoon apo nai ferrarri Testa Rosa e ktyne t'tjereve per mos me fol per BMW-te masnej e ku di une Lexus etj........kjo imja nga 24.000 Euro cmimi fillesatr fillon....... /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/wink.gif ....e kam pa reklame ke taljoni reeeeeeee /pf/images/graemlins/tongue.gif

  Oj po ky....... /pf/images/graemlins/laugh.gif ...edhe nji onderr qe ka femra varfer ne tregeti cifti e fut..... :smash:
   
 17. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Po e thash pa ironi mi, e thash me termen. Ke gusto te mira e te lira. /pf/images/graemlins/wink.gif Kto te tjerat me pa noji me Ferrari te linkan ne ven, kurse ty s'te bo pershtypje.

  Meqe ra llafi kur dolen kto Christler ne fillim u shiten mrena javes dhe robt duhet te pritshin i vit me e ble.
   
 18. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makinat e preferuara

  Ehe edhe mu ashtu me thane qe duhet me prit nji vit...... /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. mars

  mars Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Si i thone atij muahabetit qe shtriji kembet sa ke jorganin.
  Nqs do me jepej mundesia te ndroja kete qe kame,me kenaqesi do merja nje Renault megane.
   
 20. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe