Makinat e preferuara

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Diavolessa, 15 Nov 2002.

 1. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  kush e ma men zukun e druve /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  kush e ma men zukun e druve /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG]
   
 3. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Ai osht Zuku i deges se mrenshme, aty ku te shemshin m'grushta fuksat..
  Zuku i druve ishte me sponte te hapme anash dhe me dy tre gabel persiper... u prodhote keshtu nga fabrika... me gjith gabelat siper sigurisht.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Le_Routard

  Le_Routard Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Po noji foto te atyre Skodave me turi a ka nonjoni? Po t'ma gjeni nji do jua a ndroj me i foto ARO-je nga ato te ministris te puneve te mrenshme. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 5. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  L_R kalo ke tema parku automobilistik shqiptar se ke ca makine te dush /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. helibak mucogllava

  helibak mucogllava Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  o x_rayyyyyyyyyyyy sa er te kam then nuk ben per ty bmw se ti do ti besh mutin vetes bmw pekthehet:

  b=bei
  m=mutin
  w=vetes
  ajt pra ciaoooooooooooooooo.
   
 7. TEO

  TEO Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Ah fillojme pra.

  Makina te vogla 4 pistonce por sportive vdes per nje Audi TT.

  Kshu cik me te medhaja kam ca.

  BMW M5
  Mercedes SL500 ose S600
  Audi A8
  Porsche 911 Turbo

  Pastaj me te medhaja akoma

  BMW X5 4.4 tani kete vit do dalin 4.6
  Hummer H1 ose H2
  Cadillac Escalade (mundesisht te bardhe).

  Te gjithave ketyre u kam dhene and I know how nice they drive.
   
 8. SEXY_FIERAKE

  SEXY_FIERAKE Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  un tani do doja nje cadillac escalade..... [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 9. mostro

  mostro Putraku

  Re: Makinat e preferuara

  Amon plako a martohena bashke ehhh???si rrush qeke tina dhe ajoja! /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. mostro

  mostro Putraku

  Re: Makinat e preferuara

  O ustajo dhe tina s'merr vesh hic nga jeta!ene gustot kot fare i paske!
  po ku ka me bukur se nji B.ç.Makinat e sigurimsve,apo su bojsHin dhe kAbriolet FUNI FUNI...... /pf/images/graemlins/laugh.gif KUJTOJME SHUME NUSTULGJI EREN E LEHTE TE BENZINES MRENA MAKINS
  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  un po maroj per vete per i b.ç. po spo gjej as i foto dreqin.
   
 12. SEXY_FIERAKE

  SEXY_FIERAKE Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  po traktora e kamiona plerash per ca na i vini ktu ju neve....lol
   
 13. harap

  harap Guest

  Re: Makinat e preferuara

  do edhe ndonje karroce me kuzhineta ti?
   
 14. Danae

  Danae Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  une kam fiksim lancien e fundit dhe jaguar,nje komshi imja ka thene Mos dekte kush pa shku ne paris,une them mos deksha pa pase nje jaguar:)
   
 15. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Nje Peugeot 206 cabriolet-coupe (meqe ferrarin e pelqekan kaq shume veta). E shihni, spretendoj ndonje gje te madhe. Ma ben ndonje njeri dhurate? /pf/images/graemlins/tongue.gif (bej shaka!)
   
 16. SkinArt

  SkinArt Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Audi 4 life
   
 17. latifi

  latifi Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Mos u lodhni shume duke menduar per makinat.Me keto rruge qe kemi ne e vetmja qe i ben balle eshte nje Benz-Mercedes GD 300,me tri dyer,me goma R16/215 90 qe te futeni ku te doni ne vendet me te bukura.Nuk eshte nje makine e shpejte por nje makine qe nuk ju le ne balte dhe qe nuk keni nevoje te shkoni shpesh tek mekaniku.
   
 18. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  nja ca vjet me pare kisha nji M-benz shume te bukur,i dite te bukur mu thy pasqyra e anes time,shkova i vuna nji te re po bote jo pak po nja 400.000lire rreth 200$.Kshuqe para se te vendosni me mor i makine te bukur dhe te shtrenjte mendoni mire gjith shpenzimet qe do ket mrapa. /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Futbollisti

  Futbollisti Forumium maestatis

  Re: Makinat e preferuara

  Jaguar eshte nje mit Danae, por me duket me shume legjende sec eshte ne te vertete (une mund te vdeskam dmth, e kam pate nje, baba dmth /pf/images/graemlins/tongue.gif ).
  Personallisht ngelem preferues i mercedez, por per te qene real me pelqen forma e peougeot 307.
  Enderr, ndonje ford mustang /pf/images/graemlins/smile.gif
  Une..
   
 20. eM

  eM Paper Moon

  Re: Makinat e preferuara

  Kjo eshte Bugatti Neo classic!

  eshte ender dhe ngelet ender fatekeqesisht! /pf/images/graemlins/frown.gif

  [​IMG]

  wowww
   

Shpërndajeni këtë faqe