Makinat e preferuara

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Diavolessa, 15 Nov 2002.

 1. Archi

  Archi Forumium praecox

  Re: Makinat e preferuara

  une per vete ngas Mercedes, por endrra ime eshte:

  Plymouth PROWLER

  sa t´i bej paret do ta blej. Kam fillu me i mbledh.

  Detroit I´m coming!!!
  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
   
 2. esvathi

  esvathi Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  This is my next baby :thumbsup:

  THE M3 [​IMG]

  pse re dy here ti, ja ku e ke /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 3. esvathi

  esvathi Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Ja edhe nje here /pf/images/graemlins/laugh.gif  [​IMG]
   
 4. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]

  [​IMG] Kush ma dhuron [​IMG]
   
 5. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]

  Kete sa per ta mbajtur ne garazh. /pf/images/graemlins/blush.gif
   
 6. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]

  Inresistibile /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 7. Elian

  Elian Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Ja se ti nis çelesat me poste une. Tanto ... sa te jesh duke enderruar ... nuk e gjen makinen kurre /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 8. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Makinat e preferuara

  Ja se ti nis çelesat me poste une. Tanto ... sa te jesh duke enderruar ... nuk e gjen makinen kurre .

  Gati ci cascova dentro /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. olti

  olti Neo

  Re: Makinat e preferuara

  Me jep adresen se dergoj un' menjehere /pf/images/graemlins/wink.gif

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Re: Makinat e preferuara

  Me jep adresen se dergoj un' menjehere /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Nderrova mendje /pf/images/graemlins/frown.gif Du kete tjetren /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]

  Adresen uhm.....

  Paperina Diavolessa
  Rruga albforumi.
  Nr " 37"

  (Talje) /pf/images/graemlins/wink.gif

  Me pako postale do e sjellesh /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 11. taku

  taku Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Makina e preferuar Ford "M USTANG V8"
   
 12. Essenza

  Essenza Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  S'gjej dot foton.. kadillak roze kabriole /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 13. Re: Makinat e preferuara

  BMW,dhe i ka vdek nena qe do e ble nje.
   
 14. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Gaz-52 prodhim sovjetik me bisht dhelpre tek pasqyra dhe me kabinen plot me fotografi pornografike..
   
 15. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  si ky e do muno ???? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG]
   
 16. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  mu per vete me pelqe kjo:
  [​IMG]
  version cabriolet /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 17. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  sa me ka mor malli me e pallu i her m'gaz
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 18. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  po kjo ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG]
   
 19. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 20. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

   

Shpërndajeni këtë faqe