Makinat e preferuara

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga Diavolessa, 15 Nov 2002.

 1. Diavolessa

  Diavolessa Valoris scriptorum

  Makinat e preferuara

  [​IMG]

  Vec mos morsha patenten /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 2. Re: Makinat e preferuara

  Ehu ha sa te marresh ti patenden e beleva ja sa te beje pak paret shpejt e shpejt /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Sa me pqelqen nje BMW,vdes.
   
 3. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  ....Vec mos morsha patenten ......
  -------------------------------------------
  pse paret i paske me i fjal ..?? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  lamborghini, Mr2
   
 5. eM

  eM Paper Moon

 6. eM

  eM Paper Moon

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]

  Ja dhe endra!!!!
  /pf/images/graemlins/frown.gif

  eM
   
 7. enton

  enton Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  BMW - nuk ofendohem lol [​IMG]
   
 8. enton

  enton Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]
   
 9. enton

  enton Primus registratum

 10. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Kush esht per nji piknik?? Kjo esht makina ime e preferuar!!

  [​IMG]
   
 11. Isabelle

  Isabelle Valoris scriptorum

  Re: Makinat e preferuara

  Muno ke marre noi katallog nga shekulli XIX lal ?

  /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 12. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Pse re ça ka, apo nuk i ulen sedilet /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 13. bebi

  bebi Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  /pf/images/graemlins/laugh.gif me lujt me karta neper sedile eee? /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 14. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Nji si kjo me pelqe mu.
  nanjoni ka nai kundershtim e ??? /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

  [​IMG]
   
 15. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Edhe per ket vdes.Muno ti si thu ?????
  [​IMG]
   
 16. usta_Qima

  usta_Qima Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Jo per gjo po ja ka zili dhe vet shkelqesia e tij "Er banana" /pf/images/graemlins/laugh.gif
  [​IMG]
   
 17. tirana

  tirana Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  Il cinquecentino è un mito. Hallall Ustajo!
   
 18. ^SHIU^

  ^SHIU^ Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  BMW jo keq po edhe me kalin e zi nuk ofendohem un /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 19. Pladomen

  Pladomen Primus registratum

 20. Lenci

  Lenci Primus registratum

  Re: Makinat e preferuara

  [​IMG]

  Te jet ngjys e zez /pf/images/graemlins/smile.gif
   

Shpërndajeni këtë faqe