Makina e endrrave tuaja!

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga olti, 2 Sep 2003.

 1. shqiptari87

  shqiptari87 Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]
   
 2. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Shiraz :wub: , deri sa ta blej une (me leket e mia dmth /pf/images/graemlins/laugh.gif ) do kete dal versjoni cabriolet, dhe s'do kemi me problem kembet, por koken /pf/images/graemlins/laugh.gif

  :wave:

  p.s. kurse ersin do ta lejme mbrapa /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 3. Erind

  Erind Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Posi jo mi lal. Do jemi te tre deshmitaret e motos "Te bashkuar kunder te shemtuarit". :wink:
   
 4. korn83

  korn83 Forumium praecox

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  shqiptari87 ç'makine eshte ajo?teper e bukur qenka
   
 5. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Kete do doja une PORSCHE CARRERA GT

  [​IMG]

  [​IMG]


  ç'eshte nje makine si kjo per nje studente si une?? /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. Diddy19

  Diddy19 Su@mi

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Ose ose ,meqe kjo e fundit asht vetem anderr per mu,s do me vite keq sikur te kisha nje AUDI TT si kjo ketu

  [​IMG]
   
 7. terepervetezotipertegjith

  terepervetezotipertegjith Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  ferrari enZo zot ca makine eshte :wub:
   
 8. @d@

  @d@ Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  U be ketu para nje jave nje ankand / paraqitje e makinave dhe motrorave te vjetra dhe te reja ,tipi sportiv.... Te gjitha keto lloj qe keni postuar ju ketu ishin ne qytet :cry: Zot ca te shikojjjjjjjjjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeee Aty kuptova sa te pasuar jane keta dhe sa shume do desha ti hypja nje here nje makine te tille :wub: :shrug:
   
 9. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Shif shif Krushku dashka maqine hollivudiane /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Thuj e zeza o ma a bukur se kur i lujn rrotat si mrapsht i shkelqejne me shume se bo kontrast /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Mire mire krushqia /pf/images/graemlins/smile.gif :kiss:
   
 10. Guest

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]
   
 11. Guest

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]

  Porsche Carrera (Makine endrash) :wub:

  [​IMG]

  Mazda - Mx5 (Makine realiteti)
   
 12. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  A lejohet me gjith engjejt apo vetem makina?se un e doja edhe me engjejt


  [​IMG]
   
 13. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  edhe kjo ktu sdo te ishte keq

  [​IMG]
   
 14. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Ops....harrova dhe vura dy makina.po e fshij njeren... :lol: :lol: :lol:


  [​IMG]
   
 15. Guest

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Per endra flitet ketu o Navajo..
  (lejohet c´te duash..)
  Po emrat e makinave,si morem vesh.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 16. Erison700

  Erison700 Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Sa e thelle kjo vajza ne ceksine e saj...

  emrat???
  Mira, Eva, Lavdie, Burbuqe, Lefterie, Qamile, Sabrie,etj etj...
   
 17. X-GoodBoy

  X-GoodBoy Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Dot,essa, U live my dream /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. Tan

  Tan Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]
   
 19. Alanis

  Alanis Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Ajo qe ma falin... /pf/images/graemlins/laugh.gif :devil:
   
 20. Re: Makina e endrrave tuaja!

  Me endrra ,pa endrra ,kete dua une.... /pf/images/graemlins/laugh.gif [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe