Makina e endrrave tuaja!

Diskutime tek 'Makina e Motorra - Formula 1 - Moto GP' filluar nga olti, 2 Sep 2003.

 1. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

   
 2. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  Keto jane dy makinat e mia me te preferuara.Nqs do te shikoni nje te tille neper Tirane menjeher t'ju shkoj mendja per Mr^AMD :wink:
   
 3. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  e mire, kush nuk do ta donte kete /pf/images/graemlins/wink.gif . vetem se ketu postojme ato qe na duken me accessibili, per momentin te pakten /pf/images/graemlins/smile.gif ..po i vejme limit dhe endrrave /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 4. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Mis'er AMD, une s'jam as Legally as Ilegally Blond /pf/images/graemlins/laugh.gif I'm ...nejse /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Mos ma shaj mo makinen te lutem se une aty brenda e shoh veten /pf/images/graemlins/wink.gif
   
 5. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  S'kam komente per zanoret /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 6. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Ma thuaj ne PM se kush je qe mos ta marrin vesh te tjeret :wink:


  p.s te pelqeu Pink Cadillac po Shelby?
   
 7. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Mis'er AMD, po te lexosh me vemendje Lady Croft-in, e merr vesh se jam e ku(e)qe /pf/images/graemlins/laugh.gif

  Tani une s'te njoh ty qe ta di qe ti me njeh ose s'me njeh mua :confused: kshu qe s'kam c'te te them ne PM :confused:

  E :confused:

  Meallizzato mi, po e du turbo diesel /pf/images/graemlins/wink.gif dhe me shumeeeeee kuaj fuqi /pf/images/graemlins/laugh.gif dhe do e dorezoj te re kur ta shesh se marshin e trete s'kam per ta perdor kurre /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 8. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Une per Tiranen kam Bicikleten mi, te betohem qe ben me shume buje P&%$#shka me biciklete, makinen e kam per rrugetime me aventureske /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 9. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Goce, rruget jane mush plot me rob qe si te cartur i bien mes per mes rruges se makines, ma mire pa rrisk te madh /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/tongue.gif

  E di une me kohen ne dispozicion e ke ti /pf/images/graemlins/laugh.gif pa merak, kam gjithe jeten time perpara /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 10. Kordelja

  Kordelja Valoris scriptorum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Goce, ti ec perpara porsit dreken mi, asnje kundrshtim s'kam une /pf/images/graemlins/wink.gif kur te vij una pjatat do jene gati per te ngrene :lol:

  Rrofsh Lara /pf/images/graemlins/tongue.gif
   
 11. antip

  antip Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  My love forever... Ferrari F-50
   
 12. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Dhe nje e tille nuk do ishte keq

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]


  p.s Per ato qe nuk ja kane haberin makinave dhe qe jane akoma neper bicikleta kjo eshte nje Aston Martin Vanquish :wink:
   
 13. Futbollisti

  Futbollisti Forumium maestatis

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Gishteza, nuk dua te prish enderren, por edhe pse Cruisler eshte goxha i bukur, nuk eshte gje si makine. Nejse ti e di /pf/images/graemlins/smile.gif
  Une /pf/images/graemlins/smile.gif
   
 14. plakudhedeti

  plakudhedeti Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  cfare do lloj makine, mjafton te jete e shitur me gjithe shofer !
   
 15. Prodigychild01

  Prodigychild01 Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  Meqe une e kam deklaruar dhe me pare se Cadillac Escalade do te jete makina ime pare. Kjo poshte do te jete makina e dyte.

  Maserati Spider ($93.000 Price Tag)

  [​IMG]
   
 16. eros111

  eros111 Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  ububu si qeka kjo :eek: potence e gjalle
   
 17. aspahiual

  aspahiual Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  eshte makine bobash ajo o trim /pf/images/graemlins/laugh.gif
   
 18. rozart

  rozart Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

   
 19. engjelli

  engjelli Forumium praecox

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  ej.. di gje njeri se sa kushton kjo makine dhe ku mund te blihet???

  dhe ku mund te shoh foto te tjera... dhe te di pak me shume per kete makine se jam i interesuar
  ciao
   
 20. Rambla

  Rambla Primus registratum

  Re: Makina e endrrave tuaja!

  kjo makina eshte klas fare

  [​IMG]

  [​IMG]
   

Shpërndajeni këtë faqe